Gatunek: Sensacyjny

Fuks 2

Sensacyjny Komedia 98 minut

Maciek jest bystrym i ogarniętym dwudziestolatkiem, choć pieniądze i samochód na randkę musi pożyczyć od taty. Jego ojciec w dniu osiemnastych urodzin odpalił ładunek wybuchowy, ukradł samochód, przyczynił się do rozbicia dwóch policyjnych radiowozów i „stuknął na grubą kasę” szemranego biznesmena. Jednocześnie zdobył serce pięknej kobiety. Poprzeczkę zawiesił zatem wysoko, a już niedługo okaże się, czy syn odziedziczył po nim brawurowy charakter i skłonność do niebezpiecznych intryg. Wszystko to stanie się za sprawą randki, która połączy go z dwiema nieprzewidywalnymi kobietami i wciągnie w grę, której stawką jest wielka kasa i jeszcze większa miłość.

Czytaj więcej
Psy

Sensacyjny

Franz Maurer, były funkcjonariusz Służby Bezpieczeństwa, zaczyna pracę w policji. Tymczasem jego kolega oferuje swoje usługi przestępcom.

Czytaj więcej
SZYBCY I WŚCIEKLI 10

Sensacyjny 141 minut

Dziesiąty film sagi „Szybcy i wściekli” rozpoczyna ostatni rozdział jednej z najbardziej popularnych globalnych franczyz, która trwa już trzecią dekadę i ma niesłabnącą popularność. W ciągu wielu misji i wbrew przeciwnościom losu Dom Toretto (Vin Diesel) i jego rodzina przechytrzyli i prześcignęli każdego wroga na swojej drodze. Teraz muszą zmierzyć się z najgroźniejszym przeciwnikiem, z jakim kiedykolwiek mieli do czynienia.

Czytaj więcej
Szybcy i wściekli 10. Ukrainian dubbing

Sensacyjny 141 minut

Пристебніть паски безпеки та приготуйтеся до нового шаленого заїзду від Домініка Торетто! Всупереч перешкодам, не дивлячись ні на що, Домінік Торетто та його сім’я зуміли перехитрите та обійти кожного супротивника на своєму шлях. Проте тепер їм протистоятиме один з найнебезпечніших ворогів минулого, який прагне знищити усе та всіх, кого любить Дом. «Форсаж Х» — це десятий фільм саги Форсаж, що розпочинає останні глави однієї з найвідоміших та найпопулярніших кінофраншиз, що вражає глядачів усього світу вже понад 20 років.

Czytaj więcej