Gatunek: Dramat

(Nie)znajomi

Komedia Dramat 104 minuty

„(Nie)znajomi" to wzruszający i zabawny film o miłościach, inspirowany hitem, który pokochały miliony widzów na całym świecie. Grupa przyjaciół decyduje się zagrać w trakcie kolacji w niewinną grę.

Czytaj więcej
Joker

Dramat 122 minuty

Historia jednego z cieszących się najgorszą sławą superprzestępców uniwersum DC — Jokera. Przedstawiony przez Phillipsa obraz śledzi losy kultowego czarnego charakteru, człowieka zepchniętego na margines.

Czytaj więcej
Midway

Dramat Wojenny 138 minut

Wojenna superprodukcja mistrza wielkich filmowych widowisk Rolanda Emmericha. Jedna z najważniejszych bitew w historii ludzkości, która odmieniła losy wojny na Pacyfiku, ukazana z bezprecedensowym rozmachem.

Czytaj więcej
Mistrzowie Kina Mastercard: Ból i blask

Komedia Dramat Mistrzowie kina 114 minuty

„Ból i blask” to arcydzieło („Gazeta Wyborcza”), najlepszy i zarazem najbardziej osobisty film hiszpańskiego mistrza od lat („The Hollywood Reporter”), najpiękniejsza celebracja miłości („The Playlist”). Teraz ten tytuł możecie obejrzeć w cyklu Mistrzowie Kina Mastercard – ze wstępem Grażyny Torbickiej i Michała Walkiewicza.

Czytaj więcej
Nieplanowane

Dramat 113 minuty

„Gdybyś miał zobaczyć w tym roku tylko jeden film, zobacz Nieplanowane...”– ta nieodosobniona opinia najlepiej oddaje wrażenie, jakie na milionach widzów za oceanem wywarł obraz dwójki amerykańskich reżyserów. Dzieło – ze względu na odzew społeczny – określono jako przełomowe, a nawet rewolucyjne!

Czytaj więcej
Pan T.

Komedia Dramat

Pełna czarnego humoru, seksu i wzruszeń, zaskakująco współczesna historia o Polsce z absurdalnych czasów, w których rzeczy bardzo nieprawdopodobne były całkiem możliwe. Przesycona nostalgią podróż do niezwykłego świata, w którym słynni pisarze i poeci artystycznej bohemy zasiadywali w knajpach i kawiarniach ukradkiem komentując zło otaczającego ich świata.

Czytaj więcej