Gatunek: Melodramat

Bulion i inne namiętności

Melodramat

Eugenie od dwudziestu lat pracuje jako kucharka dla słynnego smakosza. Z biegiem lat rodzi się pomiędzy nimi romantyczny związek.

Czytaj więcej
Kino na obcasach: Pamiętnik

Melodramat

Stary mężczyzna czyta chorej na Alzheimera kobiecie pamiętnik opisujący historię miłości dziewczyny z zamożnego domu i ubogiego pracownika tartaku.

Czytaj więcej
Piękna katastrofa

Komedia Melodramat Romans 96 minut

Film opowiada o Travisie, który jest dokładnie tym, z kim świeżo upieczona studentka Abby nie powinna mieć nic do czynienia. Noce spędza, walcząc w nielegalnych walkach bokserskich, a dni upływają mu na podrywaniu studentek z kampusu. Abby jest odporna na jego zaloty. Zaintrygowany jej nieprzystępnością, Travis proponuje Abby zakład: jeśli przegra kolejną walkę, na miesiąc wyrzeknie się seksu. Jeśli zaś wygra, Abby będzie musiała na miesiąc z nim zamieszkać. Travis nie podejrzewa nawet, że wkrótce na jaw wyjdzie mroczna przeszłość dziewczyny, która może ich niespodziewanie do siebie zbliżyć.

Czytaj więcej
Titanic. 25. rocznica

Katastroficzny Melodramat 197 minut

Rok 1912, brytyjski statek Titanic wyrusza w swój dziewiczy rejs do USA. Na pokładzie emigrant Jack przypadkowo spotyka arystokratkę Rose.

Czytaj więcej