KARIERA

Szukamy osób z pozytywnym podejściem do życia, lubiących kontakt z ludźmi i ceniących sobie współpracę, takich, które razem z nami będą tworzyły niepowtarzalną atmosferę naszych kin.

Jako Personel Obsługi Kina będziesz współodpowiedzialny za sprawne funkcjonowanie kina. Sprzedaż biletów do kina, sprzedaż i przygotowywanie artykułów barowych, a także dbanie o czystość na terenie kina i wpuszczanie klientów na sale to główne obszary działania pracowników obsługi. Na początku swojej pracy zostaniesz zapoznany z obsługą kas, rozkładem kina, naszą ofertą -  wdrożenie do pracy ułatwią Ci nasi wewnętrzni Trenerzy.

5 Powodów dla których warto do nas dołączyć

1. Możliwość połączenia pracy ze szkołą/studiami

Dołączając do naszego zespołu masz możliwość zadeklarowania dni i godzin, w których jesteś dyspozycyjny i wyłączenia z grafiku dni i godzin, kiedy jesteś w szkole bądź na uczelni.

2. Ciekawe miejsce pracy

Nasze kina to miejsca, które żyją – nie tylko filmami, ale też muzyką, teatrem, wydarzeniami sportowymi, premierami; Pracując w kinie jesteś na bieżąco z nowościami kinowymi, a także uczestniczysz w różnych wydarzeniach z obszaru kultury i rozrywki.

3. Kontakt z ludźmi

Jeśli lubisz być pomiędzy ludźmi, rozmawiać z nimi i doradzać im, to jest praca dla Ciebie.

4. Benefity

Naszemu personelowi oferujemy:

  • zniżki na bilety do kina,
  • zniżki na artykuły barowe,
  • program premiowy, dzięki któremu możesz zwiększyć swoje zarobki.

Dzięki temu nie tylko pracujesz w obszarze kultury i rozrywki, ale także korzystasz z kultury i rozrywki.

5. Możliwość awansu

Zaczynasz jako pracownik obsługi, ale z czasem możesz awansować na inne stanowiska. Dzięki temu, że działamy na terenie całej Polski, masz możliwość zmiany nie tylko stanowiska, ale też miasta, w którym pracujesz.

Sprawdź jak wygląda ścieżka kariery w Multikinie »