Redakcja serwisu
Piotr Olczyk

Piotr Olczyk

"Jestem uzależniony od wszelkiego rodzaju dóbr kulturalnych. Kocham kino klasy B., gram w zespole rockowym, siedzę przed konsolą i ciągle marzę o wydaniu własnej książki. Magisterkę napisałem o wielkich potworach wyłaniających się z morskich odmętów, ale to w niebo patrzę z niepokojem. W Multikinie jestem specjalistą ds. projektów specjalnych – tak na wszelki wypadek".
Zobacz publikacje
Elżbieta Polkowska

Elżbieta Polkowska

Najbardziej lubi śledzić ulice San Francisco w kinie policyjnym lat. 70. Z niezmienną fascynacją ogląda wszystko, co kręci Gus van Sant i Paul Greengrass. Nieobiektywna wielbicielka Michaela Fassbendera i fanka X-Menów. Nietrudno zgadnąć, którego w szczególności.
Zobacz publikacje
Radek Tomasik

Radek Tomasik

Niezłomny tropiciel momentów pełnych egzaltacji, stylistycznych odlotów i trafiających w punkt dialogów. Nie zna za dużo filmów, ale zna się na tych, które widział. Wie, co mu się podoba, choć nie zawsze wie dlaczego. Dzięki specjalistycznym studiom posiadł umiejętność recenzowania filmów nieobejrzanych i oceniania książki po okładce”.
Zobacz publikacje
Łukasz Wieszczyński

Łukasz Wieszczyński

Łukasz "Luke" Wieszczyński wychowany na zeszytach TM-Semic i Batmanie Burtona. Reklamożerca i niespełniony satyryk. W kinie docenia klasyczne scenografie i udane sequele. Prywatnie kolekcjoner plakatów i komiksów srebrnej ery, zawodowo kinoman od niemal dekady.
Zobacz publikacje