Gatunek: Science-Fiction

Blade Runner 2049

Science-Fiction

Kiedy w 1982 r. „Łowca androidów” Ridleya Scotta trafił do kin, świat oszalał na punkcie śmiałej wizji przyszłości, a film szybko stał się jednym z najważniejszych obrazów science fiction w historii kinematografii.

Czytaj więcej
Ghost In the Shell

Akcja Science-Fiction Thriller 107 minut

Film „Ghost in the Shell” bazuje na międzynarodowym sukcesie marki science fiction pod tym samym tytułem. Major (Scarlett Johansson), jedyna na świecie cyborgiczna hybryda człowieka i robota, przeznaczona do zadań specjalnych, stoi na czele elitarnej jednostki Section 9.

Czytaj więcej
Life

Science-Fiction Thriller 104 minuty

Film opowiada historię sześcioosobowej ekipy kosmonautów Międzynarodowej Stacji Kosmicznej na chwilę przed ogłoszeniem światu przełomowego dla ludzkości odkrycia: pierwszego dowodu życia na Marsie.

Czytaj więcej
Liga Sprawiedliwości

Akcja Science-Fiction

„Liga sprawiedliwości” zrzesza największych i najsłynniejszych bohaterów komiksów DC Comics.

Czytaj więcej
Logan: Wolverine

Akcja Science-Fiction 137 minut

W niedalekiej przyszłości zmęczony życiem Logan opiekuje się schorowanym Profesorem X w kryjówce przy granicy meksykańskiej.

Czytaj więcej
Obcy: Przymierze

Science-Fiction Horror

Legendarny reżyser Ridley Scott, twórca ”Łowcy androidów” i ”Marsjanina”, powraca do świata, który stworzył w filmie ”Obcy – 8 pasażer >Nostromo<”, zaliczanym do klasyki kina science fiction.

Czytaj więcej
Power Rangers

Akcja Science-Fiction 124 minuty

Producenci takich kinowych hitów jak „Saga Zmierzch”, „Więzień Labiryntu”, „Szklana pułapka” przedstawiają kinową wersję jednego z najpopularniejszych seriali sci-fi w historii telewizji.

Czytaj więcej
Spider-Man: Homecoming

Akcja Science-Fiction

Młody Peter Parker/Spider-Man (Tom Holland), po znakomitym debiucie w filmie „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów”, poszukuje swojego nowego ego superbohatera.

Czytaj więcej
Strażnicy Galaktyki vol. 2

Akcja Science-Fiction

Grupa najbardziej niesubordynowanych outsiderów w galaktyce penetruje odległe zakątki kosmosu, próbując rozwikłać zagadkę pochodzenia jednego z jej członków - Petera Quilla aka Star Lord. Niegdysiejsi wrogowie staną się ich sprzymierzeńcami, a w nieustannie powiększającym się filmowym uniwersum Marvela zagoszczą nowe postacie znane z kart komiksu.

Czytaj więcej
Transformers: Ostatni Rycerz

Akcja Science-Fiction

Nowa odsłona popularnej serii, która do tej pory zarobiła na całym świecie ponad 3,7 miliarda dolarów.

Czytaj więcej
Valerian i miasto tysiąca planet

Akcja Science-Fiction

Luc Besson, twórca „Piątego elementu”, „Leona Zawodowca” i „Lucy”, powraca z największą produkcją w swojej karierze. „Valerian i Miasto Tysiąca Planet” to wysokobudżetowa (180 milionów dolarów) adaptacja bestselerowego komiksu Pierre’a Christina i Jean-Claude’a Mezieresa.

Czytaj więcej
Wonder Woman

Akcja Science-Fiction

Diana, waleczna księżniczka Amazonek obdarzona niesamowitą mocą, postanawia objawić się światu pogrążonemu w I wojnie światowej.

Czytaj więcej