Gatunek: Horror

Ciche Miejsce. Dzień Pierwszy

Horror Science-Fiction 101 minut

Prequel będzie przedstawiał przybycie kosmitów, którzy w pełni przejęli świat po raz pierwszy pokazany przez Johna Krasińskiego w oryginale z 2018 roku.

Czytaj więcej
Gremliny rozrabiają

Fantasy Horror Komedia

W czasie Świąt Bożego Narodzenia złośliwe gremliny terroryzują spokojne miasteczko.

Czytaj więcej
Kod zła

Horror 101 minut

„Kod zła” to spowity mrokiem i wypełniony okultystycznymi zagadkami horror producentów „Laleczki”, „Sinistera” oraz kultowej serii „Naznaczony”, którego same już tylko zapowiedzi wywołują ciarki na plecach u fanów gatunku.

Czytaj więcej
MaXXXine

Horror 103 minuty

Do Hollywood lat 80-tych przyjeżdża gwiazda filmów dla dorosłych, Maxine Minx. Maxine marzy, że w końcu uda się jej osiągnąć wielki sukces w Los Angeles. Ale w mieście tajemniczy morderca prześladuje gwiazdy Hollywood. Jego przestępstwa grożą ujawnieniem złowrogiej przeszłości kobiety.

Czytaj więcej
Nosferatu

Horror

NOSFERATU Roberta Eggersa to gotycka opowieść o obsesji nawiedzonej, młodej kobiety a przerażającym, zauroczonym nią wampirem. Zuchwałe kino Roberta Eggersa jest zawsze prezentem dla fanów.

Czytaj więcej
Pułapka

Horror

Ojciec i jego nastoletnia córka udają się na koncert muzyki pop, gdzie zdają sobie sprawę, że znaleźli się w epicentrum mrocznego i złowieszczego wydarzenia.

Czytaj więcej