Gatunek: Thriller

Anatomia upadku

Dramat Kryminał Thriller 150 minut

Gdy spokojne życie rodziny we francuskich Alpach przerywa tragedia, a żonę podejrzewa się o zabójstwo męża, ich pozornie szczęśliwy związek zostaje poddany wnikliwej - i brutalnej - wiwisekcji.

Czytaj więcej
Club zero

Dramat Thriller

Pani Novak podejmuje pracę w prywatnej szkole, aby prowadzić zajęcia ze świadomego odżywiania.

Czytaj więcej
Coś w wodzie

Thriller

Niewinny rejs po otwartym morzu zmienia się w koszmar za sprawą ataku drapieżnych rekinów.

Czytaj więcej
Nieprzyjaciel

Thriller

Ania (28) opiekuje się luksusową willą w środku mazurskich lasów. Obsługuje bogatych wynajmujących, którzy przyjeżdżają tam odpocząć. Jej kolejnymi gośćmi dwie pary: charyzmatyczny Leon (42) z atrakcyjną Eleni (29) o oraz poczciwy Bruno (36) z długoletnią dziewczyną - Magdą (26). Bruno rozpoznaje Anię, osiem lat wcześniej jej siostra Monika była dziewczyną Leona i zginęła w wybuchu bomby w jego samochodzie. Ani zeznania pogrążyły Leona, który został skazany za zabójstwo na osiem lat więzienia. Leon wydaje się ignorować ten zbieg okoliczności i koncentrować na przyjemnościach chwili oraz na szemranym interesie na kryptowalutach, którego ma dokonać z Brunem. Leon z Brunem bez wiedzy szefa zainwestowali jego pieniądze w kryptowaluty, aby w ciągu doby zarobić na ich wzroście nawet 10 milionów złotych. Anna też rozpoznaje Leona i najchętniej uciekłaby z willi, ale ktoś musi zająć się nieruchomością. Wypija drinka z Leonem na zgodę i… następnego ranka w lesie z zakrwawionym nożem w ręku. Nie pamięta co robiła… nie wie co robić…

Czytaj więcej
Obsesja

Thriller

Gęsty, tajemniczy thriller z brawurową rolą Natalie Portman, która prezentuje studium szaleństwa na miarę jej nagrodzonego Oscarem aktorskiego popisu w „Czarnym łabędziu”. Złote Globy – cztery nominacje, w tym dla Najlepszego Filmu! Nominacja do Oscara w kategorii Najlepszy Scenariusz Oryginalny! W rolach głównych – laureatki Oscara®: Natalie Portman i Julianne Moore, a także fenomenalny Charles Melton, który za swoją przełomową rolę zdobywa kolejne branżowe nagrody i nominacje (w tym do Złotego Globu!). Aktorka Elizabeth (Natalie Portman) jest zafascynowana Gracie (Julianne Moore): historią jej życia, jej małżeństwem, domem, dziećmi. Korzystając z zaproszenia, szczegółowo obserwuje jej życie z bliska i coraz odważniej wkracza w świat, w którym początkowo miała być jedynie gościem. Zawodowa fascynacja z czasem przeradza się w niebezpieczną grę pozorów, w której każdy będzie pilnie strzegł swoich tajemnic – i swojej wersji prawdy.

Czytaj więcej
Przestrach

Thriller

Po tajemniczej śmierci ukochanego psa czteroosobowa rodzina zaczyna żyć w narastającym strachu i napięciu, które prowadzą ich na niebezpieczną ścieżkę wzajemnych oskarżeń idącą powoli ku szaleństwu. Dobrze sytuowane małżeństwo znajduje na ganku swojego domu na zamkniętym osiedlu swojego zabitego psa. Z początku próbują zataić wydarzenie przed swoimi nastoletnimi dziećmi, ale gdy wezwana policja potwierdza, że ktoś wszedł do domu i zabrał psa z ich sypialni, stawiają całą rodzinę w stan alarmu. Od tego momentu zaczyna narastać między nimi napięcie. Przypadkowe zostawienie zapalonego światła w kuchni wywołuje panikę. Policja nie znajduje jednak śladów włamania, ktoś miał klucz do ich domu. Dochodzi do kolejnych dziwnych sytuacji. Sąsiedzi nic nie widzieli. Firma ochroniarska też nic. Dorośli podejrzewają głupie dowcipy, nastoletni bunt, jeśli nie u własnych dzieci, to wśród ich znajomych. Na nic zdają się kłótnie, groźby, miotanie się ojca, nadal dochodzi do „Incydentów”. Ojciec zmienia zamki i tylko on ma nowe klucze, zmienia kod alarmu i tylko on go zna, dzieci będą odprowadzane do i ze szkoły, nie ma mowy o spotkaniach z kolegami. Początkowo budzi to ich sprzeciw, jednak z przestrachu podporządkowują się nowym regułom. Żona ma przygotować listę sąsiadów, którzy mogą być wrodzy, a dzieci - listę kolegów, szczególnie tych z „gorszego” osiedla, wielkiego blokowiska położonego tuż za płotem, którzy bywali u nich. Wszyscy są podejrzani. Zagrożenie nadal narasta.

Czytaj więcej