Gatunek: Thriller

ESCAPE ROOM: NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH

Thriller 88 minut

"Escape Room: Najlepsi z najlepszych" to druga część thrillera "Escape Room" z 2019 roku. Opowiadał o grupie nieznanych sobie osób, które trafiły do escape roomu stanowiącego dla nich śmiertelne zagrożenie.

Czytaj więcej
Nie oddychaj 2

Thriller

To kontynuacja produkcji z 2016 roku. Thriller "Nie oddychaj" w reżyserii Fede Alvareza ("Dziewczyna w sieci pająka") okazał się wielkim hitem kinowym, zarobił ponad 157 milionów dolarów. Film opowiadał historię grupy nastolatków przekonanych o tym, że włamanie do domu niewidomego weterana wojennego, Normana Nordstroma (Stephen Lang) będzie bardzo prostym zadaniem. Okazało się, że mężczyzna jest znacznie bardziej niebezpieczny, niż się wydawało.

Czytaj więcej
OLD

Thriller

"Old" to kolejny obraz M. Nighta Shyamalana, reżysera takich filmów jak "Split" oraz "Glass". Napisał też scenariusz w oparciu o powieść graficzną "Sandcastle" autorstwa Pierre'a Oscara Levy'ego oraz Frederika Peetersa. To opowieść o grupie ludzi, którzy zostali uwięzieni na tajemnicznej wyspie. Bohaterowie historii doświadczają anomalii związanych z upływem czasu. W obsadzie zobaczymy między innymi: Gaela Garcia Bernala ("Babel"), Alefa Wolffa ("Zła edukacja"), Elizę Scanlen ("Małe kobietki") oraz Thomasin McKenzie ("Jojo Rabbit").

Czytaj więcej
Susza

Thriller

Agent federalny Aaron Falk wraca do ogarniętego suszą rodzinnego miasta, aby wziąć udział w pogrzebie przyjaciela z dzieciństwa. Niewyjaśniona śmierć krewnych zmarłego sprawia, że postanawia rozpocząć śledztwo.

Czytaj więcej