Gatunek: Thriller

Kruk

Thriller Akcja

Zakochani Shelley i Eric próbują zacząć nowe życie z dala od przestępczego świata, który ich ukształtował. Jednak przeszłość nie pozwala przed sobą uciec. Gdy oboje padają ofiarami brutalnego morderstwa, Eric u progu zaświatów dostaje propozycję nie od odrzucenia. Aby ocalić duszę ukochanej przed piekłem, musi powrócić na ziemię, by wymierzyć karę odpowiedzialnym za jej śmierć. Tak zaczyna się jego krwawa odyseja przez świat żywych i umarłych.

Czytaj więcej
Love Lies Bleeding

Thriller Romans

Managerka siłowni Lou (Kristen Stewart) traci głowę dla tajemniczej Jackie (niezwykła Katy O’Brian) – hiperambitnej kulturystki, marzącej o wygraniu konkursu w Las Vegas. Razem wplątują się w krwawą intrygę, której główną postacią jest lokalny bonzo (złowrogi Ed Harris).

Czytaj więcej
Mrugnij dwa razy

Thriller

Młoda kelnerka z Los Angeles trafia do wewnętrznego kręgu potentata technologicznego i uczestniczy w przyjęciu na jego prywatnej wyspie, wkrótce odkrywając, że dzieje się coś przerażającego.

Czytaj więcej
Nie mów zła

Thriller

Amerykańska rodzina zostaje zaproszona na weekend do idyllicznej wiejskiej posiadłości przez uroczą brytyjską rodzinę, którą wcześniej poznali na wakacjach. To, co zaczyna się jako wymarzony odpoczynek, powoli zmienia się w koszmar.

Czytaj więcej
Nieprzyjaciel

Thriller

Ania (28) opiekuje się luksusową willą w środku mazurskich lasów. Obsługuje bogatych wynajmujących, którzy przyjeżdżają tam odpocząć. Jej kolejnymi gośćmi dwie pary: charyzmatyczny Leon (42) z atrakcyjną Eleni (29) o oraz poczciwy Bruno (36) z długoletnią dziewczyną - Magdą (26). Bruno rozpoznaje Anię, osiem lat wcześniej jej siostra Monika była dziewczyną Leona i zginęła w wybuchu bomby w jego samochodzie. Ani zeznania pogrążyły Leona, który został skazany za zabójstwo na osiem lat więzienia. Leon wydaje się ignorować ten zbieg okoliczności i koncentrować na przyjemnościach chwili oraz na szemranym interesie na kryptowalutach, którego ma dokonać z Brunem. Leon z Brunem bez wiedzy szefa zainwestowali jego pieniądze w kryptowaluty, aby w ciągu doby zarobić na ich wzroście nawet 10 milionów złotych. Anna też rozpoznaje Leona i najchętniej uciekłaby z willi, ale ktoś musi zająć się nieruchomością. Wypija drinka z Leonem na zgodę i… następnego ranka w lesie z zakrwawionym nożem w ręku. Nie pamięta co robiła… nie wie co robić…

Czytaj więcej
Przestrach

Thriller

Po tajemniczej śmierci ukochanego psa czteroosobowa rodzina zaczyna żyć w narastającym strachu i napięciu, które prowadzą ich na niebezpieczną ścieżkę wzajemnych oskarżeń idącą powoli ku szaleństwu. Dobrze sytuowane małżeństwo znajduje na ganku swojego domu na zamkniętym osiedlu swojego zabitego psa. Z początku próbują zataić wydarzenie przed swoimi nastoletnimi dziećmi, ale gdy wezwana policja potwierdza, że ktoś wszedł do domu i zabrał psa z ich sypialni, stawiają całą rodzinę w stan alarmu. Od tego momentu zaczyna narastać między nimi napięcie. Przypadkowe zostawienie zapalonego światła w kuchni wywołuje panikę. Policja nie znajduje jednak śladów włamania, ktoś miał klucz do ich domu. Dochodzi do kolejnych dziwnych sytuacji. Sąsiedzi nic nie widzieli. Firma ochroniarska też nic. Dorośli podejrzewają głupie dowcipy, nastoletni bunt, jeśli nie u własnych dzieci, to wśród ich znajomych. Na nic zdają się kłótnie, groźby, miotanie się ojca, nadal dochodzi do „Incydentów”. Ojciec zmienia zamki i tylko on ma nowe klucze, zmienia kod alarmu i tylko on go zna, dzieci będą odprowadzane do i ze szkoły, nie ma mowy o spotkaniach z kolegami. Początkowo budzi to ich sprzeciw, jednak z przestrachu podporządkowują się nowym regułom. Żona ma przygotować listę sąsiadów, którzy mogą być wrodzy, a dzieci - listę kolegów, szczególnie tych z „gorszego” osiedla, wielkiego blokowiska położonego tuż za płotem, którzy bywali u nich. Wszyscy są podejrzani. Zagrożenie nadal narasta.

Czytaj więcej
Rozmowa

Thriller Dramat

Specjalista od podsłuchów usiłuje zapobiec morderstwu dwojga ludzi.

Czytaj więcej
The Royal Hotel

Thriller

Dwie przyjaciółki za dodatkowe pieniądze podejmują tymczasową pracę w odległym australijskim pubie.

Czytaj więcej