Filmy

Haikyu!! Movie: The Dumpster Battle

Anime 85 minut

Haikyu!! Movie: The Dumpster Battle to sportowe anime obracające się wokół miłości Shoyo Hinaty do siatkówki. Zainspirowany drobną posturą profesjonalnego siatkarza, Hinata tworzy drużynę siatkarską w ostatniej klasie gimnazjum. Niestety, w pierwszym turnieju drużyna zmierzyła się z drużyną "króla boiska" Tobio Kageyamy i nieuchronnie przegrała. Po miażdżącej porażce Hinata przysięga, że prześcignie Kageyamę. Po rozpoczęciu nauki w liceum Hinata dołącza do drużyny siatkarskiej, ale okazuje się, że w jej składzie jest również Tobio.

Czytaj więcej
Halloween

Horror 106 minut

Jamie Lee Curtis powraca w ikonicznej roli Laurie Strode, by w ostatecznej rozgrywce stawić czoła Michaelowi Myersowi, zamaskowanej postaci, która prześladuje ją od kiedy udało jej się uciec z morderczej zabawy halloweenowej cztery dekady temu.

Czytaj więcej
Halloween zabija

Horror 105 minut

Noc Halloween, kiedy wrócił Michael Myers, jeszcze się nie skończyła. Kilka minut po tym, jak Laurie Strode (Curtis), jej córka Karen (Judy Greer) i wnuczka Allyson (Andi Matichak) zostawili zamaskowanego potwora Michaela Myersa uwięzionego w piwnicy Laurie zostaje przewieziona do szpitala z poważnymi obrażeniami. Jest przekonana, że w końcu udało się pokonać jej dręczyciela. Jednak Michaelowi udaje się uwolnić z pułapki, a nieposkromiona chęć mordowania powraca. Laurie inspiruje mieszkańców Haddonfield do powstania przeciwko pozbawionemu jakichkolwiek uczuć mordercy.

Czytaj więcej
Halloween. Finał

Horror 111 minut

Cztery lata po wydarzeniach z ubiegłorocznego Halloween Zabija, Laurie mieszka z wnuczką Allyson (Andi Matichak) i kończy pisać swój pamiętnik. Michael Myers nie był widziany od tamtej pory. Laurie, po tym jak pozwoliła, aby widmo Michaela determinowało jej życie przez dekady, postanowiła wyzwolić się od strachu i wściekłości i zapanować nad swoim życiem. Jednak kiedy młody mężczyzna, Corey Cunningham (Rohan Campbell), zostaje oskarżony o zabicie chłopca, którym się opiekował, zapoczątkowuje to kaskadę przemocy która zmusi Laurie do ostatecznej konfrontacji ze złem, raz na zawsze.

Czytaj więcej
Happiest Season

Obyczajowy

Abby (Kristen Stewart) jest bardzo zaskoczona faktem, że Harper (Mackenzie Davis) utrzymywała ich związek w tajemnicy przed rodziną. Tym bardziej, że Abby planowała oświadczyny na wspólnym, świątecznym obiedzie.

Czytaj więcej
Harley Quinn: Ptaki nocy

Akcja Science-Fiction 109 minut

A znacie to o policjantce, kanarku, wariatce i mafijnej księżniczce? Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) to pokręcona historia, opowiadana przez samą Harley w stylu, w jakim tylko ona może ją opowiedzieć.

Czytaj więcej
Harold i magiczna kredka

Familijny

Wydana w 1955 roku książka opowiadała historię czterolatka, który za pomocą kredek tworzył otaczające go światy. Książka okazała się hitem i doczekała się sześciu następnych części.

Czytaj więcej
Harry Potter i Czara Ognia

Familijny Fantasy Przygodowy

Harry Potter musi wziąć udział w Turnieju Trójmagicznym, kiedy jego nazwisko zostaje wybrane przez tajemniczą Czarę Ognia.

Czytaj więcej
Harry Potter i Insygnia Śmierci cz. 2

Familijny Fantasy Przygodowy

Młody czarodziej musi zniszczyć wszystkie horkruksy, aby ostatecznie pokonać Voldemorta.

Czytaj więcej
Harry Potter i Insygnia Śmierci cz.1

Familijny Fantasy Przygodowy

Harry, Ron i Hermiona wyruszają odnaleźć horkruksy, dzięki którym Voldemort zapewnił sobie nieśmiertelność. Muszą je wszystkie zniszczyć, by go pokonać.

Czytaj więcej
Harry Potter i Kamień Filozoficzny

Fantasy Familijny Przygodowy

W dniu jedenastych urodzin Harry dowiaduje się, że jest czarodziejem. Czeka na niego szkoła magii pełna tajemnic.

Czytaj więcej
Harry Potter I Kamień Filozoficzny (20 rocznica)

Fantasy Familijny Przygodowy 167 minut

W dniu jedenastych urodzin Harry dowiaduje się, że jest czarodziejem. Czeka na niego szkoła magii pełna tajemnic.

Czytaj więcej