Zamknij
Halloween. Finał
Halloween. Finał
Premiera
28 paź 2022
Czas trwania
111 minut
Produkcja
USA, 2022
Reżyseria
David Gordon Green
Obsada
Jamie Lee Curtis
Michael Myers
Pełny opis
6,92

Średnia ocena

Halloween. Finał

Horror Od lat: 15 111 minut

Cztery lata po wydarzeniach z ubiegłorocznego Halloween Zabija, Laurie mieszka z wnuczką Allyson (Andi Matichak) i kończy pisać swój pamiętnik. Michael Myers nie był widziany od tamtej pory. Laurie, po tym jak pozwoliła, aby widmo Michaela determinowało jej życie przez dekady, postanowiła wyzwolić się od strachu i wściekłości i zapanować nad swoim życiem. Jednak kiedy młody mężczyzna, Corey Cunningham (Rohan Campbell), zostaje oskarżony o zabicie chłopca, którym się opiekował, zapoczątkowuje to kaskadę przemocy która zmusi Laurie do ostatecznej konfrontacji ze złem, raz na zawsze.

Pełny opis

.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
183

Głosów

6,92

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Halloween. Finał
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Halloween. Finał

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Włodzimierz

Włodzimierz

30.10.2022, 23:54:34

Moja ocena 3/10. Jako fan filmów Halloween to ten jeden z najsłabszych. Scenariusz odbiega od norm z poprzednich części. Nie wiem co pił czy ćpał piszący scenariusz ale pojechał w złą stronę. Spartolił ostatnia część dosłownie. Na morderstwo MM czeka sie dosłownie pół filmu, fabuła strasznie powolna jak na horror, brak sensu i logiki w tej części w porównaniu do pozostałych częsci z 2018 i 2020. W Halloween Ends jeśli ktoś sie czegoś przestraszył to raczej reklam przed filmem. Nie polecam.

Arkadiusz

Arkadiusz

30.10.2022, 14:50:32

Dobry film i świetne zakończenie , oczywiście wcześniejsze części były trochę lepsze i brutalniejsze ale finał był świetny. Mi się finał bardzo podobał i polecam obejrzeć jest strach można podskoczyć z fotela.