Newsy

Święto Kina powraca do Multikina!

Po trzyletniej przerwie Święto Kina wraca na mapę filmowych wydarzeń. Już 30 października w naszych wszystkich multipleksach bilety na każdy film z repertuaru będą w cenie 10 zł. To jedyny taki dzień w roku!

Święto Kina to ogólnopolska akcja, do której z radością dołączyliśmy! To wydarzenie ma na celu upowszechnianie sztuki filmowej, szerzenie kinematografii, a przede wszystkim promowanie kina jako rozrywki dostępnej dla wszystkich. To niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć premierowe filmy i bieżący repertuar na dużym ekranie. Tego dnia możesz nadrobić kinowe zaległości za jedyne 10 złotych (plus opłata serwisowa w przypadku zakupu online).

Ostatnia niedziela października będzie Świętem Kina, ale Waszym świętem - widzów, którzy będą mogli zatracić się w niezwykłych filmowych opowieściach i odciąć od rzeczywistości na kilka godzin. Repertuar na ten dzień jest tak różnorodny - od komedii romantycznych, przez kino akcji i familijne, po horrory i filmy biograficzne, zarówno rodzime obrazy, jak i światowej sławy produkcje, że każdy znajdzie coś dla siebie. W Święto Kina w repertuarze kin znajdą się m.in.: „Egzorcyzmy siostry Ann”,  „Halloween Ends”,  „Black Adam” ,  „Bejbis”, „Orzeł. Ostatni patrol”,  „Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle”, „Miłość na pierwszą stronę”, „Ania”, „Johnny”. Okazję do świętowania będą mieli też najmłodsi kinomani, którzy będą mogli zobaczyć między innymi „Kopciuszek i kamień życia” czy „Mia i ja. Film”. W wybranych Multikinach będzie można nadrobić filmowe zaległości i zobaczyć tegoroczne hity „Top Gun: Maverick” i „Minionki: wejście Gru” lub zobaczyć przedpremierowo film „Chrzciny”, który wejdzie do kin 18 listopada br. Szczegółowy repertuar jest na naszej stronie www. 

30 października br., podczas Święta Kina, kupując dowolny zestaw Dla Dwojga otrzymasz butelkę FuzeTea 0,5 gratis (akcja będzie trwała do wyczerpania zapasów).

Sprawdź repertuar i do zobaczenia podczas Święta Kina w Multikinie!