Newsy

Gotowi na weekend Coca Cola w Multikinie?

Czy wiesz już na jaki seans filmowy wybierzesz się do Multikina między 28 a 30 października? Jeśli tak, to pamiętaj o weekendzie z Coca Cola! Kup duży zestaw z Coca Colą i odbierz bilet na dowolny film z listopadowego repertuaru!

Już w ten weekend w kinach sieci Multikino premierowo można będzie zobaczyć polską komedię „Bejbis” z Martą Żmudą Trzebiatowską i  Grzegorzem Małeckim w rolach głównych oraz produkcję DC „Black Adam”, a 28 października na wielki ekran wejdą trzy horrory: „Egzorcyzmy siostry Ann”, „Halloween. Finał” oraz „Goście”. Ponadto w repertuarze nadal można znaleźć „Johnnego” o ks. Kaczkowskim i film dokumentalny „Ania” o Annie Przybylskiej. Jeśli wybierzesz się do kina między 28 a 30 października br. to skorzystaj z weekendu Coca Cola! Osoby, które podczas wizyty w kinie kupują duży zestaw z Coca Colą otrzymają voucher, który od 1 do 30 listopada br. będzie można wymienić na bilet na dowolny film z naszego repertuaru.

Jakie filmy w listopadzie będzie można zobaczyć w Multikinie? W premierowym repertuarze znajdą się między innymi: komedia „Listy do M. 5”, film anime „One Piece Film: Red”, najnowsza produkcja Marvela „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu”, dwa polskie filmy „Chrzciny” i „Nie cudzołóż i nie kradnij” oraz animacja Disney’a „Dziwny świat”.

Bilet nabyty między 28 a 30 października br. nie będzie podlegał wymianie na wydarzenia specjalne. Regulamin akcji oraz szczegółowy repertuar są dostępne na naszej stronie www i w aplikacji mobilnej.

Do zobaczenia w Multikinie!

Ania

Ania

Dokumentalny Od lat: 13 87 min

Więcej o filmie
Johnny

Johnny

Dramat Biograficzny Dramat obyczajowy Od lat: 13 119 min

Więcej o filmie
BEJBIS

BEJBIS

Komedia Od lat: 15 122 min

Więcej o filmie
Black Adam

Black Adam

Akcja Science-Fiction Od lat: 13 125 min

Więcej o filmie
Halloween. Finał

Halloween. Finał

Horror Od lat: 15 111 min

Więcej o filmie
Egzorcyzmy siostry Ann

Egzorcyzmy siostry Ann

Horror Od lat: 15 94 min

Więcej o filmie