Uczniowie i studenci w całej Polsce z M!Kartą od teraz płacą mniej!

14,90 zł i największe premiery są w zasięgu Twojego portfela!

M!Karta to rozwiązanie, które z pewnością odciąży budżet każdego ucznia oraz studenta,
i spowoduje, że wizyty w kinie staną się częstą rozrywką.

Wyjątkowa akcja Multikina skierowana jest do wszystkich uczniów od 15. roku życia oraz studentów posiadających ważną legitymację. Dzięki M!Karcie bilety od poniedziałku do czwartku na wszystkie seanse 2D z repertuaru Multikina kosztują jedyne… 14,90 zł
za bilet!
W przypadku seansów 3D wymagana jest dopłata za okulary.

M!Karta kosztuje 14,90 zł i jest ważna przez rok. UZ M!Kartą możesz kupić aż 2 bilety dziennie w promocyjnej cenie. Warunkiem skorzystania z oferty jest ważna legitymacja. Tańsze bilety to nie wszystko, co zyskujesz z M!Kartą. Dla jej posiadacza przygotowaliśmy także zestaw Oscar (średni napój oraz średni popcorn) w supercenie 14,90 zł!

M!Karcie patronuje BLIK. Ci, którzy nabędą bilet online, płacąc BLIKIEM, za bilet do Multikina zapłacą 14,90 zł zarówno w tygodniu, jak i przez cały weekend! Tak tanio jeszcze nie było!

Ale to wciąż nie wszystko - od teraz wyjścia do kina z M!Kartą to same korzyści! Za każdy kupiony bilet lub zestaw Oscar na M!Karcie naliczany jest 1 punkt. Po zebraniu 5 punktów automatycznie generowany zostanie kod, który należy zamienić na bilet do kina (ważny od poniedziałku do czwartku na filmy 2D). Z gratisowego biletu mogą skorzystać również osoby nie będące uczniami czy studentami.

Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ.