Newsy

„It Ends With Us” przedpremierowo w Multikinie

Przedpremierowy pokaz filmu „It Ends With Us” już podczas sierpniowego „Kina na Obcasach”. Na uczestników wydarzenia będą czekali na wielkim ekranie odtwórcy głównych ról - Blake Lively i Justin Baldoni

Tym razem na uczestników cyklu „Kino na Obcasach” czeka film zrealizowany na podstawie powieści Colleen Hoover. To fascynująca historia Lily Bloom (Blake Lively), kobiety, która przezwycięża wspomnienia z traumatycznego dzieciństwa. Lily rozpoczyna nowe życie w Bostonie i spełnia życiowe marzenie o otwarciu własnego biznesu. Przypadkowe spotkanie z uroczym neurochirurgiem Rylem Kincaidem (Justin Baldoni) zapoczątkowuje intensywną więź, która kończy się niezwykłym uczuciem. Lily zaczyna jednak dostrzegać inną stronę Ryle'a, pojawiają się sytuacje, które przypominają związek jej rodziców. Kiedy pierwsza miłość Lily, Atlas Corrigan (Brandon Sklenar), nagle ponownie pojawia się w jej życiu, związek z Rylem zostaje zakłócony, a Lily zdaje sobie sprawę, że musi nauczyć się polegać na własnej sile, aby dokonać niemożliwego wyboru dla swojej przyszłości.

Podczas sierpniowego spotkania nie zabraknie prezentów, które przygotowaliśmy wraz ze  sponsorami cyklu.

„Kino na Obcasach” odbędzie się 8 sierpnia o godz. 19.00 w Multikinie: Elbląg, Gdańsk, Głogów, Kalisz, Katowice, Kłodzko, Koszalin, Kraków, Leszno, Mielec, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Rumia, Słupsk, Szczecin, Świdnica, Świnoujście, Tychy Gemini, Warszawa Młociny, Warszawa Targówek, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Pasaż, Zabrze.

Sponsorzy cyklu „Kino na Obcasach” w Multikinie: MODIVO, eobuwie.pl, Coca Cola, Creative,  Depil Concept oraz Ania Kruk.

Patroni medialni: Zwierciadło, Sens, Radio Kolor oraz Music Box. 

Miesięcznik „Zwierciadło" to polski luksusowy magazyn dla kobiet. Co miesiąc proponuje pogłębione wywiady, teksty o psychologii, relacjach i zdrowiu, ekskluzywne sesje i fotoreportaże ze świata. To kultura w najlepszym wydaniu.Zwierciadlo.pl 
 
Kino Na Obcasach: It Ends with Us

Kino Na Obcasach: It Ends with Us

Dramat Romans Od lat: 15 130 min

Więcej o filmie KUP BILET