Newsy

„Zabierz mnie na księżyc” przedpremierowo w Multikinie

Przedpremierowy pokaz filmu „Zabierz mnie na księżyc” już podczas lipcowego „Kina na Obcasach”. Na uczestników wydarzenia będą czekali na wielkim ekranie odtwórcy głównych ról - Scarlett Johansson i Channing Tatum.

Tym razem na uczestników cyklu „Kino na Obcasach” czeka zabawna i stylowa komedia rozgrywająca się na tle historycznego wydarzenia jakim było lądowanie Apollo 11 na Księżycu. Kelly Jones, specjalistka od marketingu (Scarlett Johansson) zostaje zatrudniona, aby naprawić publiczny wizerunek NASA. Zaczyna działać i iskry lecą we wszystkich kierunkach, Kelly sieje spustoszenie. Szefem odpowiedzialnym za wystrzelenie rakiety jest Cole Davis (Channing Tatum). Kiedy Biały Dom uznaje, że misja jest zbyt ważna, aby miała zakończyć się niepowodzeniem, Jones otrzymuje polecenie zorganizowania fałszywego lądowania na Księżycu. I zaczyna się prawdziwe odliczanie...

Podczas lipcowego spotkania nie zabraknie prezentów, które przygotowaliśmy wraz ze sponsorami cyklu.

„Kino na Obcasach” odbędzie się 11 lipca o godz. 19.00 w Multikinie: Elbląg, Gdańsk, Głogów, Kalisz, Katowice, Kłodzko, Koszalin, Kraków, Leszno, Mielec, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Rumia, Słupsk, Szczecin, Świdnica, Świnoujście, Tychy Gemini, Warszawa Młociny, Warszawa Targówek, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Pasaż, Zabrze.

Sponsorzy cyklu „Kino na Obcasach” w Multikinie: MODIVO, eobuwie.pl, Coca Cola, Creative, BookBeat.pl,  Depil Concept oraz Ania Kruk.

Patroni medialni: Zwierciadło, Sens, Radio Kolor oraz Music Box.

Kino na Obcasach: Zabierz mnie na księżyc

Kino na Obcasach: Zabierz mnie na księżyc

Komedia

Więcej o filmie