Newsy

10 powodów, żeby spędzić Dzień Dziecka w kinie

W tym roku każde dziecko może wybrać czy chce świętować z Garfieldem, Fantastycznymi istotami, Puffinami, Basią czy Pszczółką Mają! W naszym repertuarze na weekend Dnia Dziecka czekają premiery i pokazy przedpremierowe oraz niespodzianki.  Oto 10 powodów, żeby w tym roku zabrać najmłodszych do kina:

 1. W naszym repertuarze na weekend Dnia Dziecka najmłodsi kinomani znajdą animację Garfield o najbardziej znanym kocie na świecie, który jest leniuchem, uwielbia lasagne i nie cierpi poniedziałków.
 2. Z okazji premiery „Garfielda” na widzów w kinowym popcorn barze czeka specjalny zestaw Filmowy z figurkami Garfielda i psa Odie, czyli głównych bohaterów animacji. Zestaw będzie dostępny we wszystkich naszych kinach do wyczerpania zapasów.
 3. W kinach będzie można zobaczyć też filmIstoty fantastyczne" - napisany i wyreżyserowany przez Johna Krasińskiego. To historia dziewczynki, która odkrywa, że może zobaczyć wyimaginowanych przyjaciół wszystkich osób, których zna. Co robi z tą supermocą?
 4. Przedpremierowo będzie można zobaczyć animację Jurek Maskonurek: Misja Puffinów.
 5. Kolejna przedpremierowa propozycja to Basia. Jestem w sam raz, czyli różnorodne emocje i dużo humoru.
 6. W kinach nie zabraknie również Poranków filmowych z „Pszczółką Mają”. Dzieci poznają świat najsłynniejszej pszczółki i wspólnie rozwiążą zagadki, będą tańczyć i śmiać się! W 60-minutowym interaktywnym programie, zobaczycie 4 odcinki popularnego serialu oraz mnóstwo ciekawych gier.
 7. Wspólne seanse to wartościowy czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi, który wzmacnia więzi społeczne i staje się pięknym wspomnieniem na długie lata.
 8. W tym roku 1 czerwca odbędzie się finał Ligi Mistrzów UEFA. Rodziny z dziećmi mogą razem świętować Dzień Dziecka i kibicować ulubionej drużynie. We wszystkich kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć finałowy mecz między Borussią Dortmund a Realem Madryt na wielkich kinowych ekranach.
 9. W weekend Dnia Dziecka od 31 maja do 2 czerwca we wszystkich kinach sieci Multikino najmłodsi kinomani do biletu na seans filmowy otrzymają prezent od partnera – paczkę gum Orbit for kids (do wyczerpania zapasów).
 10. 1 czerwca od 10.00 do 15.00 dzieci będą mogły wziąć udział w dodatkowych atrakcjach w wybranych kinach*.

Bilety na premierowe i przedpremierowe seanse familijne oraz na mecz Ligi Mistrzów UEFA można nabyć w kasie kin, na naszej stronie www oraz w aplikacji mobilnej.

*DODATKOWE ATRAKCJE 1 czerwca od 10.00 do 15.00:

 • Multikino Kraków czeka na najmłodszych z quizami z mikrofonem, brokatowymi tatuażami, giga kolorowanką nawiązującą do tematyki filmowej (neutralnej, nie konkretnego filmu) i zabawami w bańce mydlanej.
 • Multikino Szczecin przygotowało dla dzieci brokatowe tatuaże, giga kolorowankę nawiązująca do tematyki filmowej, warsztaty tworzenia tematycznych breloczków i strefy klocków z konkursami.
 • Multikino Warszawa Targówek z okazji Dnia Dziecka przygotowało koło fortuny z quizami, brokatowe tatuaże, warsztaty tworzenia tematycznych breloczków oraz strefę z trickboardem i konkursami.
 • Multikino Warszawa Ursynów czeka na najmłodszych kinomanów z kołem fortuny z quizami, brokatowymi tatuażami, robieniem kolorowych warkoczyków oraz strefami z okularami VR. 
 • Multikino Warszawa Złote Tarasy przygotowało dla dzieci koło fortuny z quizami, brokatowe tatuaże, strefę giga klocków piankowych oraz kolorowe warkoczyki.
 • Multikino Poznań 51 i Poznań Stary Browar z okazji Dnia Dziecka będą miały dla najmłodszych widzów brokatowe tatuaże, giga kolorowankę  nawiązującą do tematyki filmowej i modelowanie baloników.
 • Multikino Wrocław Pasaż Grunwaldzki czeka na dzieci z quizami z mikrofonem, brokatowymi tatuażami, giga kolorowanką nawiązującą do tematyki filmowej i zabawami w bańce mydlanej.
 • Multikino Lublin przed lub po seansie filmowy zaprasza na brokatowe tatuaże, giga kolorowankę nawiązującą do tematyki filmowej oraz modelowanie baloników.
 • Multikino Katowice przygotowało dla małych kinomanów brokatowe tatuaże, giga kolorowankę nawiązująca do tematyki filmowej oraz modelowanie baloników.
Garfield

Garfield

Animowany Przygodowy Familijny Od lat: b.o. 101 min

Więcej o filmie KUP BILET
Basia. Jestem w sam raz

Basia. Jestem w sam raz

Animowany Familijny Od lat: b.o. 45 min

Więcej o filmie KUP BILET
Istoty fantastyczne

Istoty fantastyczne

Familijny Fantasy Dramat Od lat: 7 108 min

Więcej o filmie KUP BILET
Jurek Maskonurek: Misja Puffinów

Jurek Maskonurek: Misja Puffinów

Animowany Familijny Od lat: b.o.

Więcej o filmie KUP BILET