Newsy

Najlepsze WALENTYNKI? Oczywiście w MULTIKINIE!

Na dokładkę podniebny KONKURS!

Walentynki w kinie? No pewnie, przecież to podstawa każdego kulturalnego randkowania! Czy chcecie pójść do kina, czy nawet na film, to nigdzie nie będziecie się tak dobrze bawić, jak w Multikinie. Nawet możecie coś ugrać…

Sprawa jest prosta – zaskocz nie tylko swoją sympatię, ale i samego siebie kupując bilety na Walentynki w Multikinie już teraz! Dzięki temu nie dość, że zaoszczędzisz czas i nerwy oraz zapewnisz sobie najlepsze miejsca, to jeszcze możesz wygrać voucher na lot balonem lub telefony Samsung Galaxy J6 . Voucher wykorzystasz na terenie całej Polski, więc nie krępuj się i nie szukaj wymówek. Nie ma nic lepszego, niż podniebne rozkosze... no, może oprócz dwóch telefonów - dla Ciebie i dla Twojej sympatii - dzięki którym będziecie mogli być ze sobą w stałym kontakcie. Szczegóły konkursu znajdziecie na naszym facebooku.

Jeśli chodzi o rozkosze ekranowe, to spokojnie – zajęliśmy się tym. Nie musisz dziękować. W repertuarze Multikina premiery z serduszkiem – Planeta Singli 3, czyli wsiowe przygody Anny i Tomka oraz Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 – powrót znanych bohater w jakby luksusowej kontynuacji i komedii, takiej jak dawniej. Wielbicieli efektownej akcji zachwyci wielkooka Alita: Battle Angel, a koneserom kina z pewnością przypadnie do gustu oscarowy faworyt Green Book z Viggo Mortensenem i Mahershalą Alim.

Walentynki 2019 w Multikinie? Pewnie że tak! Do zobaczenia na seansach… i w przestworzach! <3
Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3

Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3

Komedia Od lat: 12 93 min

Więcej o filmie
Planeta Singli 3

Planeta Singli 3

Komedia romantyczna Od lat: 12 103 min

Więcej o filmie
Green Book

Green Book

Komedia Dramat Od lat: 13 131 min

Więcej o filmie
Alita: Battle Angel

Alita: Battle Angel

Akcja Science-Fiction Od lat: 12 122 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Najlepsze WALENTYNKI? Oczywiście w MULTIKINIE!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.