Newsy

Jedna klasa = jedna sala

z klasą bezpiecznie do kina!

Pierwszego września dzwonek tradycyjnie zabrzmiał w większości szkół. Wiemy jednak, że nadchodzący semestr będzie inny niż poprzednie.

Z myślą o wytycznych i zaleceniach sanitarno-epidemiologicznych, ale przede wszystkim w trosce o zdrowie widzów przygotowaliśmy nasze kina tak, żeby nauczyciele wraz z uczniami mogli bezpiecznie i komfortowo uczestniczyć w projekcjach filmowych hitów oraz seansach edukacyjnych.

Z tych prac zrodził się projekt:

jedna klasa = jedna sala

Co kryje się pod tym hasłem?

- Najważniejsze: macie Państwo salę na wyłączność! Czy klasa liczy 15 osób, czy chcecie przyjść całą szkołą: seans odbędzie się bez udziału widzów indywidualnych czy uczniów z innych szkół. W ten sposób, zapewniając warunki podobne do tych w szkole, chronimy Państwa oraz uczniów.

- Na terenie kina obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa - dotyczy on wszystkich naszych pracowników oraz klientów.

- Sale kinowe są dezynfekowane po każdej projekcji. Przykładamy dużą wagę do częstej dezynfekcji wszystkich powierzchni, z którymi mają kontakt widzowie: czy to w obszarze kas, toalecie czy właśnie na sali kinowej. Posiadamy również liczne stacje dezynfekcji rąk dla klientów.

- Po seansie uczniowie opuszczają salę specjalnie wytyczonymi drogami - dzięki temu nie mają kontaktu z widzami oczekującymi na kolejną projekcję.

Poniżej znajdziecie Państwo również list Zarządu Multikina - prosimy o przekazanie go dyrekcji szkoły:

 

W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z lokalnymi Specjalistami ds. Kluczowych Klientów.
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Jedna klasa = jedna sala

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.