Newsy

Filmowy Dzień Dziecka w Multikinie

Nie masz pomysłu jaką niespodziankę sprawić w tym roku swoim uczniom na Dzień Dziecka? Martwisz się, że plany wycieczki pokrzyżuje kapryśna pogoda? A może szukasz rozwiązania które połączy przyjemne z pożytecznym i dzięki któremu, poza miło spędzonym czasem, Twoi uczniowie wyniosą z wycieczki cenną lekcję?

Z pomocą w rozwiązaniu powyższych wątpliwości przychodzi kino. Wspólny filmowy seans to nie tylko pewna atrakcja dla wszystkich uczniów niezależnie od pogody, niezapomniane emocje ale także cenne wartości, które niosą ze sobą filmowe historie.

Poza bogatym repertuarem, na wszystkie grupy szkolne czekają niższe ceny biletów, promocje na produkty barowe, możliwość indywidualnego dopasowania seansu*. Dla opiekunów grup wejście na seans oraz napój - GRATIS!

Sprawdź, jakie hity przygotowaliśmy specjalnie na ten dzień:

Mała Syrenka (kl. I-VIII SP)

Mała Syrenka to wyreżyserowana przez specjalistę od musicali – Boba Marshalla – aktorska wersja nagrodzonej Oscarami klasycznej animacji Disneya, która pojawi się w kinach 26 maja. To popularna historia pięknej, odważnej i żądnej przygód syrenki Arielki - najmłodszej i najbardziej niepokornej córki Trytona – króla mórz i oceanów. Fascynacja światem ludzi ciągnie ją na powierzchnię, gdzie trafia na przystojnego księcia Eryka i z miejsca się w nim zakochuje. Mimo wszelkich zakazów, Ariel podąża za głosem serca i zawiera pakt z podstępną morską wiedźmą Urszulą. Syrenka będzie mogła żyć na lądzie, ale cena okaże się bardzo wysoka.

Super Mario Bros. Film (kl. I-VI SP)

Animacja jest wyprodukowana przez Chrisa Meledandri z Illumination („Minionki”) oraz Shigeru Miyamoto z Nintendo. „Super Mario Bros” jest oparty na kultowej grze komputerowej z lat osiemdziesiątych.

Spider-Man: Poprzez multiwersum (kl. IV-VII SP)

“Spider-Man: Across the Spider-Verse” (Part One) jest kontynuacją filmu z 2018 roku „Spider-Man Universum”, który cieszył się popularnością widzów na całym świecie. Film został nagrodzony Oscarem® dla najlepszej animacji.

Ernest i Celestyna: Misja muzyka (przedszkola i kl. I-III SP)

Radosna mysz Celestyna i niedźwiedź-awanturnik Ernest wyruszają w zwariowaną podróż, aby uratować muzykę i muzyków oraz przekonać się, że przyjaźń jest najważniejsza… nawet w rodzinie! Oto kontynuacja nominowanego do Oscara filmu, który urzeka piękną animacją i szczerymi emocjami.

O walorach edukacyjnych filmu pisaliśmy więcej TUTAJ.

 

Trzej muszkieterowie: D’artagnan (kl. VII-VIII SP i szkoły średnie)

Akcja filmu dzieje się od Luwru po Pałac Buckingham, od slumsów Paryża po oblężenie La Rochelle. W królestwie podzielonym wojnami religijnymi i zagrożonym inwazją Anglii, garstka mężczyzn i kobiet skrzyżuje miecze, by ratować Francję. Głównym bohaterem „Trzech muszkieterów: d’Artagnan” jest d’Artagnan (w tej roli François Civil), który marzy o tym, by zostać muszkieterem. W realizacji tego pragnienia będą próbowali mu pomóc jego nowi przyjaciele: Atos (Vincent Cassel), Portos (Pio Marmaï) i Aramis (Romain Duris). To u ich boku będzie musiał walczyć nie tylko o wolność, ale na jego barkach będzie spoczywała odpowiedzialność za dalsze losy Francji.

O walorach edukacyjnych filmu pisaliśmy więcej TUTAJ.

 

Strażnicy Galaktyki: Volume 3 (kl. VII-VIII SP i szkoły średnie)

W „Strażnikach Galaktyki vol. 3” Marvel Studios nasza ulubiona banda odmieńców wygląda obecnie trochę inaczej. Po nabyciu Knowhere od Kolekcjonera Strażnicy pracują nad naprawieniem ogromnych szkód wyrządzonych przez Thanosa — zdeterminowani, by uczynić Knowhere bezpiecznym schronieniem nie tylko dla nich samych, ale także dla wszystkich uchodźców wysiedlonych przez surowy wszechświat. Ale wkrótce ich życie zostaje wywrócone do góry nogami przez echa burzliwej przeszłości Rocketa. Peter Quill, wciąż niepogodzony ze stratą Gamory, musi zebrać wokół siebie swoją bandę na niebezpieczną misję ratowania życia Rocketa — misję, która, jeśli nie zakończy się powodzeniem, może doprowadzić do końca Strażników w dotychczasowej formie.

Czarodziejski flet (kl. IV-VIII)

Siedemnastoletni Tim Walker otrzymuje stypendium do znanej austriackiej szkoły muzycznej. Tam odkrywa zapomniany od stuleci portal, który przenosi go w fantastyczny świat "Czarodziejskiego fletu" Wolfganga Amadeusza Mozarta.

O walorach edukacyjnych filmu pisaliśmy więcej TUTAJ.

Pobierz materiały edukacyjne do filmu.


Serdecznie zapraszamy do składania rezerwacji!

*W sprawie dostępności poszczególnych terminów, tytułów i możliwości rezerwacji miejsc prosimy o kontakt z lokalnym Specjalistą ds. Kluczowych Klientów.

 

Mała Syrenka

Mała Syrenka

Mała Syrenka

Fantasy Familijny Muzyczny Od lat: 7 135 min

Więcej o filmie
SUPER MARIO BROS. Film

SUPER MARIO BROS. Film

Animowany Familijny Przygodowy Od lat: 6 92 min

Więcej o filmie
Spider-Man: Poprzez multiwersum

Spider-Man: Poprzez multiwersum

Animowany Przygodowy Od lat: 7 137 min

Więcej o filmie
Ernest i Celestyna: Misja muzyka

Ernest i Celestyna: Misja muzyka

Animowany Familijny Od lat: b.o. 81 min

Więcej o filmie
Trzej muszkieterowie: d’Artagnan

Trzej muszkieterowie: d’Artagnan

Przygodowy Od lat: 13 122 min

Więcej o filmie
Strażnicy Galaktyki Volume 3

Strażnicy Galaktyki Volume 3

Akcja Science-Fiction Od lat: 13 150 min

Więcej o filmie
Czarodziejski flet

Czarodziejski flet

Fantasy Familijny Przygodowy Od lat: 10 125 min

Więcej o filmie