Zamknij
Bros
Bros
Premiera
4 lis 2022
Czas trwania
116 minut
Produkcja
USA, 2022
Reżyseria
Nicholas Stoller
Obsada
Billy Eichner
Luke Macfarlane
Pełny opis
5,92

Średnia ocena

Bros

Komedia Od lat: 15 116 minut

***UWAGA*** Film BROS zawiera kilka sekwencji z dynamicznymi efektami świetlnymi, które mogą oddziaływać na widzów z epilepsją fotogenną lub innymi uczuleniami na światło. "Bros" to komedia romantyczna wyprodukowana przez Universal Pictures. Reżyserem i współautorem scenariusza jest Nicholas Stoller(„Sąsiedzi”). Judd Apatow jest producentem filmu („40 lat minęło”, ”Druhny”). W roli głównej zobaczymy Billy’ego Eichnera („American Crime Story”), który jest również współautorem scenariusza. To mądra i szczera komedia o szukaniu miłości, bliskości, serdeczności w czasie gdy wokół cały świat nie chce się ani na moment zatrzymać.

Pełny opis

.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
125

Głosów

5,92

Średnia ocena

Oceń film

INFORMACJE DODATKOWE

UWAGA: Film "BROS" zawiera kilka sekwencji z dynamicznymi efektami świetlnymi, które mogą oddziaływać na widzów z epilepsją fotogenną lub innymi uczuleniami na światło.

Komentarze

Dodaj swój komentarz do Bros

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Adam

Adam

17.11.2022, 01:40:06

Mi się ten film bardzo bardzo podobał. Oczywiście nie każdy film jest dla każdego, ale czytając niektóre z tych komentarzy myślę sobie o tym, czy ludzie są świadomi tego, że to właśnie też komedia. Ten film przedstawia stereotypy na temat gejów (bo najbardziej film dotyczy ich z całej społeczności LGBT). Gorąco polecam wszystkim którzy chcą się pośmiać a nie polecam homofobom i tym którzy chętnie by poszli na film gdzie są sceny seksu między kobietą a mężczyzną lub mężczyzna i kilkoma kobietami ale mówią tu w komentarzach o tym jakie to obrzydliwe, że geje wchodzą do ich życia. Nie zgadzam się z grupą wiekową, uważam, że film powinien być 16+ lub lepiej 18+. Nie mniej jednak, uważam, że rodzice powinni podjąć taką decyzję. Jeszcze raz polecam gorąco ten film i przypominam, że wręcz odwrotnie jest niż jak to przedstawiają niektórzy użytkownicy w komentarzach na dole. Główny przekaz to właśnie to, że miłość między dwoma mężczyznami jest czymś równie dobrym jak miłość typowej pary heteroseksualnej i równie burzliwa (bo pary hetero też się zdradzają, i to dość często). Niektóre żarty były trochę przykre niemniej jednak komedia często bazuje na smutnej rzeczywistości. Mówię tu np. o żarcie, że połowa klasy dziecka bohaterki jest niebinarna. Jest to przykre ale trzeba też pamiętać, że jest to komedia. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie,

Michał

Michał

13.11.2022, 20:53:54

Ta komedia romantyczna jest wspaniałym dziełem filmowym. Momentami wzrusza, innym razem rozbawia do łez. Dobre aktorstwo, scenariusz i świetne zakończenie!

Andrzej

Andrzej

09.11.2022, 05:57:31

Zdecydowanie kłamliwy i wprowadzający w błąd opis filmu. Nie daje pełni wiedzy o tematyce , malutki napis na miniaturze plakatu nie pomaga. Ja mam trochę inne pojęcie o komedii romantycznej . Dla mnie film zdecydowanie niesmaczny. Wytrzymaliśmy na nim 15 minut. Uprzedzając obrażonych bojowników o prawa LGBT+ informuję : tak , jestem homofobem ale nie agresywnym. Czyli takim który uważa że każdy może żyć i kochać jak mu się podoba byle nie właził mi w życie ze swoimi założeniami dotyczącymi miłości. Symptomatyczne było to że oprócz nas na filmie nie było żadnej innej osoby. Zdecydowanie pierwsze 15 minut które obejrzałem środowisku LGBT w oczach hetero nie pomogło. Nie mam pretensji do twórców filmu tylko do sieci Multikino. Następnym razem dokładniej sprawdzę na co idę do kina.

Adam

Adam

06.11.2022, 18:49:33

Bardzo dobra komedia, ale raczej dla osób LGBT - wtedy można zrozumieć wszystkie smaczki. Ja się uśmiałem

Marek

Marek

05.11.2022, 23:07:03

Tematyka całkiem niegłupia, ale film niestety nudny, mdły, totalnie przegadany przez wszechobecną na ekranie pierwszoplanową, przeintelektualizowaną postać, dla mnie trudną do zniesienia.

Piotr

Piotr

04.11.2022, 17:26:10

W opisie ani słowa ale to najzwyklejszy gejowski film. Pod osłoną wyższych wartości jak miłość, propaguje zwyczajne zdrady, rozwiązłość, trójkąty i przedmiotowe podejście do związku. Bardzo kiepski i kłamliwy.