Megapromocje

Poniedziałki z FB

Wystarczy dołączyć do grona przyjaciół Multikina na Facebooku. Na fan page'u Multikino Polska umieszczony jest kod, upoważniający każdego użytkownika do zakupu biletu na filmy 2D w promocyjnej cenie w każdy PONIEDZIAŁEK. Ceny biletów różnią się w poszczególnych kinach. Informację o cenie biletu można znaleźć w regulaminie akcji i na fan page'u Multikino Polska na Facebooku.

Aby skorzystać z akcji trzeba przyjść do kina z wydrukowanym kodem lub pokazać zdjęcie kodu na ekranie telefonu komórkowego. Kod znajduje się w aplikacji "Bilety, kody, promocje" na profilu Multikina na Facebooku. Na podstawie jednego kodu można kupić 1 bilet. Przy zakupie kilku biletów w trakcie jednej transakcji konieczne jest posiadanie tylu kodów ile kupowanych biletów.
Akcja nie obowiązuje na filmy 3D, na projekcje w salach Platinum oraz projekcje specjalne, takie jak: Maratony Filmowe, transmisje i retransmisje wydarzeń sportowych i muzycznych, Poranki, Operę HD, Kino Na Obcasach, Multibabykino, pokazy Akademii Filmowej lub pokazy na zaproszenia.

Bilet można zakupić wyłącznie w kasie kina. Wyłączona jest możliwość zakupu biletu promocyjnego poprzez stronę multikino.pl .
Akcja nie łączy się z innymi promocjami prowadzonymi przez Multikino.

Multikino zastrzega sobie możliwość wprowadzenia modyfikacji zasad akcji, zmiany czasu jej trwania, możliwość nie honorowania kodów, jeśli istnieją przypuszczenia o korzystanie z promocji w sposób niezgodny z wyżej wymienionymi zasadami.

Regulamin