TOP Multikino

TOP | Najlepsze majowe premiery

Doktor, Maverick i spółka

No cześć. Czy Wy też po majówce potrzebujecie doktora? Nie ma sprawy, załatwione. Oto TOP Multikino i najlepsze premiery miesiąca.

6 MAJA

 • Co się dzieje, gdy Marvel postanawia stworzyć swój najmroczniejszy i najbardziej przerażający film? Zatrudnia Sama Raimiego i pozwala mu na odrobinę szaleństwa. „DOKTOR STRANGE W MULTIWERSUM OBŁĘDU” znalazł się, a wy pójdźcie w jego ślady.
 • OK, pora przypomnieć sobie to i owo na temat etykiety. Nasi ulubieni mieszkańcy i pracownicy słynnej rezydencji tym razem wybierają się na Riwierę Francuską. DOWNTON ABBEY: NOWA EPOKA to kolejna porcja stuprocentowej brytyjskości. 
 • Był Berlin, było Amal, a teraz jest „FUCKING BORNHOLM”. Po serialu audio przyszła pora na kinową odsłonę historii o dwóch parach, które przeżywają kryzys. A to wszystko podczas majówki na duńskiej wyspie. Tragikomedia jak się patrzy.
 • A Rodzina do Kina wybierze się, by podziwiać „IGRZYSKA ZWIERZAKÓW”. W tym animowanym filmie pogodna Daisy marzy o wygraniu zawodów dla „Najstraszniejszych zwierząt świata”. I co z tego, że sama jest krzyżówką kangura z chomikiem? 

13 MAJA

 • W maju będzie gorąco, bo przed nami kolejna ekranizacja powieści Stephena Kinga. Tym razem padło na „PODPALACZKĘ”, czyli mroczną historię o supermocach rodem z lat 80. W nowej wersji zatroskanego ojca gra Zac Efron, który w tej TOP-ce jeszcze powróci.  
 • Słynna pani reżyser Penelope Cruz postanawia nakręcić film z kinowym amantem Antonio Banderasem i legendą teatru Oscarem Martinezem. Ale najpierw trzeba będzie obu panów poskromić. „BOSCY” to hiszpański komediodramat o kulisach naszej ulubionej branży.

20 MAJA

 • Międzynarodowa szajka złodziei kradnie bezcenny obraz. Tyle że to wcale nie była żadna szajka, tylko pewien uroczy staruszek, który teraz będzie musiał zmierzyć się z wymiarem sprawiedliwości oraz, co gorsza, gniewem swojej żony. „KSIĄŻĘ” rozbawi Was do łez.
 • Zac Efron wraca do TOPki, ale w zupełnie innym wcieleniu. Dwóch nieznajomych na spieczonej słońcem ziemi odnajduje monstrualny samorodek złota. Tak zaczyna się historia wielkiej chciwości w obliczu ginącego świata. Nie wszystko „ZŁOTO”, co się świeci.
 • Ten film wziął szturmem amerykańskie i japońskie kina. Teraz pora zdobyć uznanie polskich widzów. „JUJUTSU KAISEN 0: THE MOVIE” to klątwy, moce i ponad półtorej godziny radochy dla wszystkich wielbicieli dobrego anime.

27 MAJA

 • Czekaliśmy, czekaliśmy i się doczekaliśmy. Pora włożyć lotniczą kurtkę i nałożyć lustrzanki, bo wzniesiemy się pod kopułę nieba wraz z Tomem Cruisem (który, rzecz jasna, sam pilotuje te rumaki). „TOP GUN: MAVERICK”, kontynuacja kultowego hitu, odbierze nam wszystkim dech w piersiach.
 • Pewna kobieta wyrusza w góry. Samotna wspinaczka zamienia się w walkę o przetrwanie, gdy pogoda się psuje, a niedoświadczony nieznajomy potrzebuje pomocy. „INFINITE STORM” wyreżyserowała Małgorzata Szumowska, a po górach łazi Naomi Watts
 • „DETEKTYW BRUNO” to dzielny śledczy i ulubieniec dzieci. Wcielający się w niego aktor to wypalony i cyniczny niedorajda. Jego życie zmieni się za sprawą młodego fana, który w swoim idolu widzi samo dobro. Rodzina do Kina powinna sprawdzić tę świetną familijną produkcję.
 • Dobrym wyborem będzie także seans animowanej komedii o złych kolesiach, którzy muszą udawać prawych obywateli. „PAN WILK I SPÓŁKA. BAD GUYS” napadnie Wasze serca. Kino jak u Tarantino i Guy’a Ritchiego w wersji dla całej rodziny? Seans obowiązkowy!
 • A na koniec majowych premier klasyczna historia w animowanej i… czworonożnej wersji! „DOGTANIAN. PSI MUSZKIETER” to hiszpańska komedia o młodym szermierzu, jego dzielnym rumaku Ptysiu i rezolutnym mysim giermku. Rodzina patataj do kina!

Doktor Strange, który odwiedził multiwersum obłędu, czeka na Was w Multikinie. Podobnie jak cała reszta świetnych premier. Zapraszamy! 

Doktor Strange w multiwersum obłędu

Doktor Strange w multiwersum obłędu

Science-Fiction Od lat: 13 127 min

Więcej o filmie
DOWNTON ABBEY: NOWA EPOKA

DOWNTON ABBEY: NOWA EPOKA

Dramat Kostiumowy Od lat: 13 125 min

Więcej o filmie
Igrzyska zwierzaków

Igrzyska zwierzaków

Animowany Familijny

Więcej o filmie
Fucking Bornholm

Fucking Bornholm

Komedia Dramat Od lat: 15 100 min

Więcej o filmie
Podpalaczka

Podpalaczka

Science-Fiction Horror Od lat: 15 95 min

Więcej o filmie
Książę

Książę

Komedia Dramat Od lat: 13 95 min

Więcej o filmie
Złoto

Złoto

Dramat Thriller Od lat: 15 97 min

Więcej o filmie
Jujutsu Kaisen 0: The Movie

Jujutsu Kaisen 0: The Movie

Animowany Fantasy Akcja Od lat: 13 105 min

Więcej o filmie
Top Gun: Maverick

Top Gun: Maverick

Akcja Od lat: 13 130 min

Więcej o filmie
Infinite storm

Infinite storm

Dramat Od lat: 15 98 min

Więcej o filmie
Detektyw Bruno

Detektyw Bruno

Familijny Od lat: 6 110 min

Więcej o filmie
Pan wilk i spółka. Bad Guys

Pan wilk i spółka. Bad Guys

Animowany Od lat: b.o. 100 min

Więcej o filmie
DOGTANIAN PSI MUSZKIETERIER

DOGTANIAN PSI MUSZKIETERIER

Animowany Familijny Od lat: b.o. 89 min

Więcej o filmie