Zamknij
Pan wilk i spółka. Bad Guys
Pan wilk i spółka. Bad Guys
Premiera
27 maj 2022
Czas trwania
100 minut
Produkcja
USA, 2022
Pełny opis
8,24

Średnia ocena

Pan wilk i spółka. Bad Guys

Animowany Od lat: b.o. 100 minut

Nigdy nie było takich pięciu przyjaciół o złej sławie jak: błyskotliwy kieszonkowiec, Pan Wilk (głosu użycza zdobywca Oscara® za rolę w „Trzy billboardy za Ebbing, Missouri”- Sam Rockwell), włamywacz Pan Wąż (Marc Maron); mistrz kamuflażu, Pan Rekin (Craig Robinson), Pan Pirania (Anthony Ramos) i hakerka o ciętym języku, miss Tarantula (Awkwafina). Ale kiedy po latach niezliczonych napadów i bycia najbardziej poszukiwanymi złoczyńcami na świecie, zostają w końcu złapani, Pan Wilk zawiera umowę (której nie ma zamiaru dotrzymać), aby uratować ich wszystkich od kary więzienia: postanawia, że będą dobrymi obywatelami.

Pełny opis

Pod okiem ich mentora, profesora Marmalade i aroganckiej (ale uroczej!) świnki morskiej, Pan Wilk i spółka postanawiają oszukać świat, że już się zmienili. Pan Wilk jednak dostrzega, że czynienie dobra naprawdę daje mu to, za czym zawsze potajemnie tęsknił: akceptację. Więc kiedy nowy złoczyńca zagraża miastu, czy panu Wilkowi uda się przekonać resztę, aby stali się wzorowymi obywatelami?

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
285

Głosów

8,24

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Pan wilk i spółka. Bad Guys
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Pan wilk i spółka. Bad Guys

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Arkadiusz

Arkadiusz

19.06.2022, 13:23:10

Świetna bajka zabawna z humorem mi się podobała bardzo i polecam obejrzeć.

Asia

Asia

03.06.2022, 07:49:53

Byłam z 8 letnim chłopcem. Jemu film bardzo się podobał. Ja przyznam, że tęsknię za filmami dla dzieci bardziej delikatnymi. Za dużo huku i bombardowania dźwiękiem. Wolę stare bajki Disneya, ale może to nie ten wiek

Ania

Ania

29.05.2022, 22:33:29

Ten film jest swietny! W 100%zgadzam się z Maciejem. Polecam! Dzieciom napewno się spodoba.

Maciej

Maciej

28.05.2022, 11:58:19

Ten film jest niesamowity. Polecam go! Jest w nim mnóstwo akcji, nie brakuje w nim mądrego przesłania, jest też w nim też dużo śmiechu. Najwięcej frajdy z niego będą miały dzieci 5+. Animacje polubią chłopcy i dziewczynki. Świetny sposób na spędzenie mniej słonecznego wieczoru/popołudnia z rodziną, lub przyjaciółmi.

bEDZIE

bEDZIE

26.05.2022, 17:53:57

przewodu pokarmowego