Newsy

W Multikinie Dzień Dziecka zacznie się już 27 maja!

Z nami tegoroczny Dzień Dziecka możecie świętować już od 27 maja! Najmłodsi widzowie w repertuarze znajdą między innymi: animacje „Dogtanian. Psi Muszkieterier” i „Pan Wilk i spółka. Bad Guys” oraz film familijny „Detektyw Bruno”! Ponadto 1 czerwca w wybranych kinach przedpremierowo pokażemy jeszcze dwie animacje: „Foki kontra rekiny” oraz „Jeżyk i przyjaciele”.

W tym roku Dzień Dziecka w Multikinie nie ma końca! Zarówno animacje oraz film familijny czekają na najmłodszych widzów z okazji ich święta. W tegorocznym repertuarze znalazły się produkcje, które z pewnością przypadną do gustu widzom w różnym wieku – nie wyłączając rodziców! Będzie to doskonała okazja do śmiechu, a nie można wykluczyć również łez wzruszenia!

W animacja „Dogtanian. Psi Muszkieterier” młody Dogtanian marzy, by pójść w ślady ojca i dołączyć do straży króla. W poszukiwaniu przygód, wraz z koniem Sandym wyrusza do Paryża. Towarzyszy mu Pic, sprytna i gadatliwa mysz, która świetnie się sprawdza w roli giermka. Po brawurowym pokazie swoich umiejętności Dogtanian zdobywa szacunek i zaufanie trzech słynnych muszkieterierów: Atosa, Portosa i Aramisa. Ta dzielna psia czwórka będzie musiała obronić króla przed spiskiem nikczemnego kardynała Richelieu, który chce przejąć władzę. Czy Dogtanianowi uda się zostać muszkieterierem i podbić serce pięknej Juliette?

Druga propozycja - „Pan Wilk i spółka. Bad Guys” - to nowa komedia animowana ze studia DreamWorks Animation. Nigdy nie było takich pięciu przyjaciół o złej sławie jak: błyskotliwy kieszonkowiec, Pan Wilk, włamywacz Pan Wąż, mistrz kamuflażu, Pan Rekin, Pan Prania i hakerka  o ciętym języku, miss Tarantula. Kiedy po latach niezliczonych napadów i bycia najbardziej poszukiwanymi złoczyńcami na świecie,  zostają w końcu złapani, Pan Wilk zawiera umowę (której nie ma zamiaru dotrzymać), aby uratować ich wszystkich od kary więzienia: postanawia, że będą dobrymi obywatelami.

W repertuarze jest również produkcja familijna „Detektyw Bruno”. W filmie Oskar najbardziej na świecie lubi rozwiązywać zagadki i oglądać serial „Detektyw Bruno”. Kiedyś chciałby być taki jak jego bohater, na razie jednak ma osiem lat i mieszka w rodzinnym domu dziecka. Jest mu tu dobrze, ale oczywiście tęskni za rodzicami. Dlatego, gdy odkrywa przygotowaną przez nich zabawę w poszukiwanie urodzinowego skarbu, koniecznie chce ruszyć na poszukiwania. Zagadka nie jest łatwa, postanawia więc wynająć najlepszego detektywa na świecie, czyli Bruna. Nie przyjmuje do wiadomości, że Bruno Księski to tylko aktor, w dodatku niezbyt sympatyczny. Z całej przygody pewnie wyszłyby nici, gdyby nie fakt, że gwiazdor ostatnio traci na popularności, a jego menedżerka dostrzega w pojawieniu się Oskara szansę na podreperowanie wizerunku. Oskar i Bruno rzucają się więc w wir przygody. Ten pierwszy pełen entuzjazmu, ten drugi zaś niechętny i zblazowany. Jednak im bardziej Oskar wywraca życie Bruna do góry nogami, tym jaśniejsze się staje, że tego właśnie im obu trzeba było do szczęścia!

1 czerwca w wybranych kinach przedpremierowo pokażemy jeszcze dwie animacje: „Foki kontra rekiny” oraz „Jeżyk i przyjaciele”. „Foki kontra rekiny”  to historia Quinn - uroczej, ale i zadziornej foką, która chętnie wystrzępiłaby płetwę niejednemu żarłaczowi. Niestety, odkąd gang rekinów pod przywództwem niejakiego Grimesa na dobre zadomowił się w podwodnej okolicy, ciężko o zadowalające jedzenie poza resztkami z uczt zębatych drapieżników. Tak być nie może! Quinn postanawia skompletować drużynę marzeń i przepędzić raz na zawsze swoich uzbrojonych po zęby wrogów. W skład foczego oddziału do zadań specjalnych wejdą największe asy podmorskiej żeglugi, a w ich płetwach znajdzie się sprzęt, z którym (prawie) nie ma żartów: samopompujące się miny rozdymkowe, krabowe pistolety, barakudy dalekiego zasięgu i oczywiście naładowane odnawialną energią węgorze elektryczne. Gdy na horyzoncie pojawi się wielka uczta w postaci ławicy sardynek – podwodne manewry najwyższy czas będzie zacząć!

Animacja „Jeżyk i przyjaciele” opowiada historię Mili i Mędrka - dzieciaków-zwierzaków, które są parą najlepszych przyjaciół i zamieszkują leśną polanę. Dzielna języczka i przebojowy wiewiór wyruszają w świat by uratować leśne stworzenia, którym na skutek suszy zabrakło wody. Choć będą musieli stawić czoła wielu trudnościom, udowodnią, że nawet będąc małym, można zostać wielkim bohaterem.

Szczegółowy repertuar będzie jest dostępny na naszej stronie www. Bilety na filmy, które będą w repertuarze od 27 maja do 2 czerwca br. można zakupić w kasie kin, na stronie www oraz w naszej aplikacji od 25 maja br.

Pan wilk i spółka. Bad Guys

Pan wilk i spółka. Bad Guys

Animowany Od lat: b.o. 100 min

Więcej o filmie
DOGTANIAN PSI MUSZKIETERIER

DOGTANIAN PSI MUSZKIETERIER

Animowany Familijny Od lat: b.o. 89 min

Więcej o filmie
Igrzyska zwierzaków

Igrzyska zwierzaków

Animowany Familijny

Więcej o filmie
Foki kontra rekiny

Foki kontra rekiny

Animowany Familijny Od lat: 6 103 min

Więcej o filmie
Detektyw Bruno

Detektyw Bruno

Familijny Od lat: 6 110 min

Więcej o filmie