Newsy

Premiery w Multikinie | 5 sierpnia

Pociąg do Waszego ulubionego Multikina już czeka na stacji, żeby zabrać Was na seans. Wsiadajcie! 

  • Bullet Train

    Brad Pitt w towarzystwie płatnych zabójców próbujących przechwycić tajemniczą walizkę? Brzmi nieźle! Kto finalnie po nią sięgnie? Jeżeli jesteście ciekawi co w sobie skrywa to nie zwlekajcie i kupujcie bilety na superszybki pociąg pełen akcji. A po seansie posłuchajcie nowego odcinka podcastu "Do zobaczenia w Multikinie" poświęconego karierze aktorskiej Brada Pitta.
  • Każdy wie lepiej

    Ania (Joanna Kulig) i Grzesiek (Michał Czernecki) poznali się w szkole swoich dzieci. Oboje po przejściach, znaleźli w sobie oparcie, żyjąc przez pewien czas „na dwa domy”, czyli ukrywając związek przed swoimi dziećmi z poprzednich małżeństw. Kiedyś prawda musiała jednak wyjść na jaw, zwłaszcza że zrodziło się między nimi prawdziwe uczucie. Ania i Grzesiek rzucili swój związek na głęboką wodę i zamieszkali razem, by na oczach widzów przeprowadzić eksperyment społeczny określany rodziną patchworkową.

  • Lena i Śnieżek

    Para niezdarnych złodziejaszków kradnie białe lwiątko i próbuje dostarczyć je do bogatego kolekcjonera zwierząt. Nic nie idzie jednak zgodnie z planem i maluch ucieka. Przypadkiem znajduje go Lena – nieśmiała nastolatka, która dopiero co przeprowadziła się do nowego miasta. Zwierzak, któremu nadaje imię Śnieżek, szybko staje się jej najlepszym przyjacielem. Lena boi się jednak, że lwiątko może jej zostać odebrane i dlatego postanawia ukrywać je przed tatą i resztą świata. Kiedy jednak zdradza swój sekret niewłaściwej osobie, zaczynają się kłopoty, a na trop Śnieżka ponownie wpadają złodzieje i ich zleceniodawca. Czy Lena zdoła ochronić białego lwa przed grożącym mu niebezpieczeństwem?
Bullet Train

Bullet Train

Akcja Od lat: 15 126 min

Więcej o filmie
Lena i Śnieżek

Lena i Śnieżek

Familijny Przygodowy Od lat: 6 91 min

Więcej o filmie
Każdy wie lepiej

Każdy wie lepiej

Komedia Obyczajowy Od lat: 15 106 min

Więcej o filmie