Zamknij
Każdy wie lepiej
Każdy wie lepiej
Premiera
5 sie 2022
Czas trwania
106 minut
Produkcja
Polska, 2022
Obsada
Joanna Kulig
Michał Czernecki
Andrzej Seweryn
Grażyna Szapołowska
Pełny opis
6,23

Średnia ocena

Każdy wie lepiej

Komedia Obyczajowy Od lat: 15 106 minut

Ania (Joanna Kulig) i Grzesiek (Michał Czernecki) poznali się w szkole swoich dzieci. Oboje po przejściach, znaleźli w sobie oparcie, żyjąc przez pewien czas „na dwa domy”, czyli ukrywając związek przed swoimi dziećmi z poprzednich małżeństw. Kiedyś prawda musiała jednak wyjść na jaw, zwłaszcza że zrodziło się między nimi prawdziwe uczucie. Ania i Grzesiek rzucili swój związek na głęboką wodę i zamieszkali razem, by na oczach widzów przeprowadzić eksperyment społeczny określany rodziną patchworkową.

Pełny opis

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
114

Głosów

6,23

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Każdy wie lepiej
Newsy do Każdy wie lepiej
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Każdy wie lepiej

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Małgorzata i Dawid

Małgorzata i Dawid

14.08.2022, 23:43:41

Film bardzo fajny, ukazujący dzisiejszy świat i jego problemy... godny polecenia...bardzo życiowy...sceny śmieszne i idąc zastanawiałam się czy 80 min seansu nie będzie się ciągnąć...wcale nie fabuła w ciąga i szybko leci czas. Polecam wszystkim parom:)

Aneta

Aneta

11.08.2022, 12:41:17

film strasznie nudny, w połowie zastanawiałam się czy wyjść. seans o 21 a ja myślalałam, że zasne. Mało śmieszny (śmieszne fragmenty w zwiastunie) Nie polecam, nie marnujcie czasu ani pieniędzy.

Marcin

Marcin

10.08.2022, 12:23:46

Obsada fajna, film również. To nie jest film akcji, troszkę komedia w happy endem. Film pokazuje problemy które są aktualnie na czasie. Zakłamanie jakie jest w rodzinach, w związkach. Wiele sytuacji z filmu może dotyczyć nas samych. Ja polecam film, a najlepiej obezjżeć z małżonką lub dziewczyną.

Piotr

Piotr

10.08.2022, 10:14:39

Obsada super. I po za napisami końcowymi to chyba jedyny plus. A tak poza tym to nudny , rozwleczony i strasznie schematyczny. Zero energii i kompletnie nic śmiesznego. Ciężko nie zasnąć w trakcie seansu. Na sali połowa widzów była bardziej zainteresowana swoim telefonem niż filmem. Szkoda czasu.

Karol

Karol

07.08.2022, 23:44:28

Film raczej psychologiczny niż komedia. Ukazuje zaściankowość i zakłamanie występujące w wielu polskich rodzinach. Z drugiej zaś strony widać mądrość ludzi dojrzałych wiekiem i przeżyciami, którzy muszą się zmierzyć z presją otoczenia. Nie jest to film z serii "zabili go a on wstał i uciekł". Film dla ludzi dojrzałych życiowo. Zdecydowanie polecam.

Joanna

Joanna

07.08.2022, 07:36:39

Trailer fajny ale film nie koniecznie . Mało śmieszny , czasami wręcz nudny . Akcja dzieje się praktycznie w trzech miejscach . To nie film do kina . Nie polecam