Newsy

CO NOWEGO? | Premiery w Multikinie | 4 lutego

Miłość, księżyc & Mikołajek

Początek lutego rozpieści wszystkich kinomanów. Od dziś na naszych ekranach aż pięć nowych filmów! Wśród premier kino katastroficzne od mistrza gatunku, najnowszy film Patryka Vegi, coś dla niepokornych influencerów oraz dwie familijne propozycje. Jak to dobrze, że od przybytku głowa nie boli. Do zobaczenia w Multikinie!

 • MIŁOŚĆ, SEKS & PANDEMIA
  Najpopularniejszy i najbardziej kontrowersyjny polski reżyser nie spoczywa na laurach. Patryk Vega tym razem opowie o samotności w wielkim mieście, uzależnieniu od aplikacji randkowych oraz niszczącej sile ludzkiego pożądania. W rolach głównych Mucha, Rozenek-Majdan i Zborowska-Wrona. Będzie gorąco!

 • MOONFALL
  Król kinowej rozwałki wraca z wysokobudżetowym widowiskiem, jakiego dawno na wielkich ekranach nie oglądaliśmy. Roland Emmerich przedstawia historię trójki dzielnych astronautów, którzy starają zapobiec zderzeniu Ziemi z Księżycem. Szybko okazuje się, że nasz naturalny satelita skrywa wielką tajemnicę...
 • SKARB MIKOŁAJKA
  Idealny seans na ferie dla całej rodziny. Legendarny urwis Mikołajek oraz jego niesforna ekipa wracają, by znowu wpaść w wielkie tarapaty i narobić jeszcze większego rabanu. A to wszystko w imię poszukiwania skarbu, którego odkrycie zapewniłoby wszystkim niewyobrażalne bogactwo.
 • WIKI I JEJ SEKRET
  Kolejna idealna propozycja na familijny wypad do kina. Ośmioletnia dziewczynka przeprowadza się do miasteczka w górach. Tęsknotę za życiem w wielkim mieście ma jej wynagrodzić mały szczeniaczek. Wkrótce okazuje się, że nie jest to zwykły psiak, ale pełnoprawny wilk! Tak zaczyna się historia niesamowitej przyjaźni.
 • KRÓL INTERNETU
  Coś dla widzów lubiących kino niezależne. Wywrotowy influencer zbiera rząd dusz publikując w sieci antykomercyjne treści. Ale gdzie leży granica bycia anty-, gdy odbiorcy rosną w siłę, a całość można nieźle zmonetyzować? W rolach głównych piękni i młodzi Andrew "Spider-Man" Garfield oraz Maya "Stranger Things" Hawke.

NIE ZAPOMNIJCIE O NAJWIĘKSZYCH PREMIERACH OSTATNICH OSTATNICH TYGODNI:

Dla miłośników perypetii damsko-męskich: "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach" to druga część polskiego megahitu. Nasi bohaterowie wracają o pięć lat starsi, ale wcale nie dojrzalsi. Bajeczna obsada, zabawne gagi i trochę wzruszeń, czyli idealna propozycja na walentynkową randkę w kinie.

Dla tych, którzy pomogą: "Gierek" to biografia legendarnego I sekretarza KC PZPR. Edward Gierek stara się jak może, by Polska rosła w siłę, ale nikczemny generał Jaruzelski wciąż rzuca naszemu bohaterowi kłody pod nogi. W roli głównej niemal nierozpoznawalny Misiek Koterski.

Dla wielbicieli komiksów i multiwersum: "Spider-Man: Bez drogi do domu" to film, o którym mówią wszyscy i premiera, której nikt nie może przegapić. Człowiek-Pająk ma ręce pełne roboty, bo po nieudanym eksperymencie do MCU przedostają się wrogowie z poprzednich "Spider-Manów". A to nie koniec niespodzianek!

Skarb Mikołajka

Skarb Mikołajka

Familijny Od lat: 6 103 min

Więcej o filmie
Moonfall

Moonfall

Science-Fiction Od lat: 15 131 min

Więcej o filmie
Miłość, seks i pandemia

Miłość, seks i pandemia

Dramat obyczajowy Od lat: 15 115 min

Więcej o filmie
Wiki i jej sekret

Wiki i jej sekret

Familijny Przygodowy Od lat: 6 84 min

Więcej o filmie
Król internetu

Król internetu

Komedia Dramat Od lat: 15 94 min

Więcej o filmie