Zamknij
Mikołajek
Mikołajek
Czas trwania
91 minut
Produkcja
Francja, 2009
Reżyseria
Laurent Tirard
Obsada
Sandrine Kiberlain
Valérie Lemercier
François-Xavier Demaison
Maxime Godart
Kad Merad
Pełny opis
7,96

Średnia ocena

Mikołajek

Komedia 91 minut

Mikołajek to chłopiec, który ma wielu przyjaciół oraz mnóstwo energii do zabawy. I jak to zwykle bywa ze świetnymi pomysłami małych chłopców, dorośli nie wiadomo dlaczego uważają je za zupełnie nieodpowiednie. Dlatego zarówno przyjaciele Mikołajka, ...

Pełny opis

Mikołajek to chłopiec, który ma wielu przyjaciół oraz mnóstwo energii do zabawy. I jak to zwykle bywa ze świetnymi pomysłami małych chłopców, dorośli nie wiadomo dlaczego uważają je za zupełnie nieodpowiednie. Dlatego zarówno przyjaciele Mikołajka, jak i on sam, wciąż pakują się w kłopoty, choć bardzo się starają być grzeczni.

Kiedy 50 lat temu René Goscinny i Jean-Jacques Sempé stworzyli postać tego rozbrykanego chłopca, nikt nie traktował ich opowiadań jako przyszłej klasyki. Dzisiaj Mikołajek jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów dziecięcego świata. Cała seria książek cieszy się niesłabnącym uwielbieniem wśród czytelników.

W tym roku przygody Mikołajka i jego kolegów będzie można po raz pierwszy zobaczyć w kinie. Czy może być lepszy prezent na Mikołajki niż… Mikołajek?

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
47

Głosów

7,96

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Mikołajek
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Mikołajek

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Agnieszka

Agnieszka

15.02.2022, 23:49:46

Słaby...tylko tyle napisze.

Rafał

Rafał

03.11.2021, 18:02:47

nie da sie obejzec

adamS

adamS

26.08.2011, 01:34:20

... pamiętam, jak w czasie obiadu (latach 60. w okolicach 16.00) czytała w radio pani Irena Kwiatkowska (wcześniejszy Plastuś) takie śmieszne historyjki, później, dużo później kupiłem książeczkę - o przygodach Mikołajka - i to nie jedną!!! ...do teraz słyszę jej głos... pani Kwiaktowskiej!! ...żal!!!