Newsy

CO NOWEGO? | Prem​iery w Multikinie | 14 stycznia

Ostry powrót i nie tylko

Cześć! Mordercy w maskach, kobiety-pistolety, nieważne małżeństwa i zwierzaki-superbohaterowie. Takie szaleństwo tylko u nas i tylko dzięki najnowszym kinowym premierom. No to co, widzimy się? Do zobaczenia w Multikinie! KRZYK
Jesteście gotowi na ponowną wizytę w Woodsboro? Oto zupełnie nowy rozdział w kultowej sadze slasherów. Wracają nasi ulubieni bohaterowie, wraca też morderca w masce. Kto tym razem będzie terroryzował Sidney i jej przyjaciół? Pamiętajcie, że w tej serii zabójcą może być każdy. Lepiej odświeżcie swoją wiedzę na temat horrorów i pamiętajcie, by pod żadnym pozorem nie rozdzielać się i nie uciekać na pięterko. Ghostface nadciąga!

355
Pięć agentek kontra trzecia wojna światowa? Z taką obsadą takie karkołomne zadanie ma szansę się udać. Jessica Chastain, Lupita  Nyong'o, Penélope Cruz, Diane Kruger oraz Fan Bingbing będą kopać zadki, rozwiązywać zagadki i poszukiwać supertajnej broni. Szykujcie się na sporo scen akcji, dużo napięcia i zagadkę, której korzenie sięgają amerykańskiej wojny o niepodległość. 

(NIE)DŁUGO I SZCZĘŚLIWIE
Oto przykład historii, która zmroziłaby krew niejednemu widzowi Multikina. Cztery małżeństwa dowiadują się, że ich śluby są... nieważne. Wszystko z powodu księdza, który tak naprawdę księdzem nigdy nie był, tylko się pod niego podszywał. Nasze zmartwione pary mają miesiąc na podjęcie decyzji o dalszym losie swoich związków. Powiedzą "tak" raz jeszcze, czy poszukają nowych życiowych szans?

O CZYM DZISIAJ MARZĄ ZWIERZĘTA
Zwierzaki też mają supermoce! Wiedzieliście na przykład to, że aksolotl meksykański ma niezwykłe zdolności regeneracyjne? Potrafi odrosnąć sobie oderwaną kończynę albo cały organ. Bohaterowie tego animowanego filmu posiadają jeszcze większego pałera. Zwierzaki trafiły z dżungli do miasta, nałożyły peleryny, opaski i ruszyły walczyć ze złoczyńcami. A rodzina do kina niech ruszy na tę familijną przygodę.

NIE ZAPOMNIJCIE O NAJWIĘKSZYCH PREMIERACH OSTATNICH OSTATNICH TYGODNI:
Dla tych, co lubią, gdy jest jakby luksusowo: "Koniec świata czyli Kogel Mogel 4" to kolejna okazja na spotkanie z rodzinami Wolańskich i Zawadów. Jak rozkwitła miłość Kasi i profesora? Co słychać u Marlenki i jej Piotrusia? No i co znowu knuje Bożenka?

Dla tych, co mają maniery dżentelmena: "King's Man: Pierwsza misja" przenosi nas się do początków XX wieku. Jak powstali Kingsmani i w jakich okolicznościach odbyli swoją pierwszą misję? Coś dla fanów śmiechu, strzelania i dobrych scen akcji.

Dla tych, co nie dają się oszukać: "Matrix zmartwychwstania" to najnowsza odsłona legendarnej serii. Przed kamerę wrócili Keanu Reeves i Carrie Anne-Moss. Neo wciąż zna kung fu, wciąż smali cholewki do Trinity i wciąż lubi sobie postrzelać.

Dla wielbicieli komiksów i multiwersum: "Spider-Man: Bez drogi do domu" to film, o którym mówią wszyscy i premiera, której nikt nie może przegapić. Człowiek-Pająk ma ręce pełne roboty, bo po nieudanym eksperymencie do MCU przedostają się wrogowie z poprzednich "Spider-Manów". A to nie koniec niespodzianek!
Krzyk

Krzyk

Horror Od lat: 15 114 min

Więcej o filmie
355

355

Akcja Thriller Od lat: 15 123 min

Więcej o filmie
(Nie)długo i szczęśliwie

(Nie)długo i szczęśliwie

Komedia Od lat: 15 101 min

Więcej o filmie
O czym dzisiaj marzą zwierzęta

O czym dzisiaj marzą zwierzęta

Animowany Familijny Przygodowy Od lat: b.o. 86 min

Więcej o filmie
KONIEC ŚWIATA, CZYLI KOGEL MOGEL 4

KONIEC ŚWIATA, CZYLI KOGEL MOGEL 4

Komedia Od lat: 13 94 min

Więcej o filmie
Kingsman: Pierwsza Misja

Kingsman: Pierwsza Misja

Akcja Od lat: 15 131 min

Więcej o filmie
Matrix Zmartwychwstania

Matrix Zmartwychwstania

Akcja Science-Fiction Od lat: 15 148 min

Więcej o filmie
Spider-Man. Bez Drogi do domu

Spider-Man. Bez Drogi do domu

Akcja Science-Fiction Od lat: 13 148 min

Więcej o filmie