Zamknij
To my
To my
Premiera
22 mar 2019
Czas trwania
116 minut
Produkcja
USA, 2019
Reżyseria
Jordan Peele
Pełny opis
6,68

Średnia ocena

To my

Thriller Horror Od lat: 15 116 minut

Po tym, jak film „Uciekaj!” zaszokował świat i ustanowił nowe prowokacyjne standardy dla gatunku horroru, jego wizjonerski twórca – laureat Oscara® Jordan Peele – powraca, by ponownie zaserwować nam kolejny oryginalny filmowy koszmar, który napisał, wyreżyserował i wyprodukował.

Pełny opis

Akcja filmu „To my” dzieje się w Kalifornii. W filmie zobaczymy m.in. laureatkę Oscara® Lupitę Nyong’o w roli Adelaide Wilson. Kobieta wraz z mężem (znany z „Czarnej pantery” Winston Duke) oraz dziećmi przyjeżdża  do letniego domku, aby znaleźć wytchnienie. Ścigana przez niewyjaśnione i nierozwiązane traumy z przeszłości oraz dziwaczne zbiegi okoliczności, Adelaide czuje, że paranoja, w której się znalazła, narasta z niepohamowaną siłą. Kobieta czuje, że coś złego stanie się jej rodzinie.

Po relaksującym dniu na plaży, który spędza z rodziną i przyjaciółmi (Elisabeth Moss, Tim Heidecker), Adelaide wraca do domu. Kiedy nastaje zmrok, Wilsonowie widzą na podjeździe domu cztery trzymające się za ręce postacie. Wkrótce przyjdzie im zmierzyć się z niesamowitym przeciwnikiem – sobowtórami samych siebie.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
174

Głosów

6,68

Średnia ocena

Oceń film

Komentarze

Dodaj swój komentarz do To my

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Adam

Adam

09.04.2019, 14:54:32

świetny film, muzyka, reżyseria, montaż, pomysł wszystko na plus... tak to nie jest horror gdzie jest ciągła rozwałka jak co nie którzy oczekują (a wystarczyło się zapoznać z Uciekaj! żeby wiedzieć czego się spodziewać), reżyser pokazał jak można zrobić film na pograniczu horroru który jest pomysłowy na tle innych filmów tego typu. Jeden z najlepszych filmów tego roku.

Wiktoria

Wiktoria

08.04.2019, 13:51:48

Bardzo dobry film, pełen ukrytych znaczeń i zmuszający widza do uruchomienia wyobraźni, sprawdzający równocześnie jak spostrzegawczy jesteśmy. Polecam wszystkim! Na pewno obejrzę go jeszcze wiele razy!

Tomasz

Tomasz

03.04.2019, 09:14:17

To nie jest horror !!!!

Adam

Adam

02.04.2019, 23:00:11

Ciemno prawie noc i horror To my są filmami za które powinni wypłacać odszkodowanie za zmarnowany czas i oczy!

Radosław

Radosław

01.04.2019, 12:44:28

To mój pierwszy komentarz i ocena filmu publicznie. Zdecydowałem się na napisanie nie dlatego, że zobaczyłem arcydzieło filmowe, ale największy gniot jaki widziałem.

Bartek

Bartek

31.03.2019, 00:17:59

Witam wszystkich. Na początku jak zobaczyłem komentarze, pomyślałem sobie zapewne dzieci piszą takie bzdury film może być dobry... A co się okazało naprawdę uwielbiam horrory i dosyć sporo obejrzałem tak delikatnie to ujmując. Natomiast ten film jest najgorszym filmem jakim kiedykolwiek obejrzałem. Bardziej przypomina komedie, lecz komedia powinna być śmieszna a tutaj człowiek oczekiwał dobrego horroru a nie takiej padaki. Dlatego nawet nie było to śmieszne tylko żenujące oraz irytujące. Muzyka na samym początku tego filmu praktycznie mówi sama za siebie. Kazdy ma inne spostrzeżenia jeżeli chodzi o filmu oraz każdy ma prawo do wyrażenia swojej subiektywnej opinii dlatego nie zabieram nikomu że mną się nie zgodzić. Każdy ma prawo inaczej myśleć. Lecz ja daje jedna gwiazdkę wyszedłem pod Bogiem pierwszy raz z seansu w trakcie.. Brak słów pozdrawiam. Wyraziłem szczera opinie co sądzę na temat tego filmu.

Jacek

Jacek

25.03.2019, 20:58:10

Dobrze że parking darmowy:-).co kierowało dystrybutorem że kupił prawa do tego czegoś nie wiadomo .odradzam

DARIUSZ

DARIUSZ

24.03.2019, 20:28:09

takiej zenady dawno nie widziałem wyszedłem po 40 min