Zamknij
Przebudzenie dusz
Przebudzenie dusz
Premiera
1 cze 2018
Czas trwania
98 minut
Produkcja
Wielka Brytania, 2017
Reżyseria
Jeremy Dyson
Andy Nyman
Obsada
Martin Freeman
Andy Nyman
Alex Lawther
George MacKay
Pełny opis
6,32

Średnia ocena

Przebudzenie dusz

Dramat Horror Od lat: 15 98 minut

Mroczne śledztwo, trzy przerażające historie o duchach opowiedziane przez osoby, które spotkały się „oko w oko” z mrocznymi siłami i jedna prawda, która będzie bardziej przerażająca niż wszystko co zobaczyliście do tej pory. Film okrzyknięty jednym z najlepszych brytyjskich horrorów od lat! W rolach głównych: Martin Freeman – nominowana do Złotego Globu gwiazda trylogii „Hobbit”, seriali „Sherlock” i „Fargo” oraz Andy Nyman – aktor znany z popularnej serii „Peaky Blinders”.

Pełny opis

Sceptyczny wobec zjawisk paranormalnych profesor Goodman otrzymuje list. Tajemnicza notka wydaje się być napisana zza grobu. Wiadomość jest autorstwa jego dawnego przełożonego – Charlesa Camerona. Człowiek ten zaginął 15 lat temu i został uznany za martwego. Cameron twierdzi jednak w liście, że potrzebuje pomocy Goodmana, aby wspólnie rozwiązać trzy tajemnicze sprawy, których nie udało się rozwikłać od lat. W trakcie śledztwa, profesor spotyka na swojej drodze trójkę osób nawiedzanych przez duchy. Każda z nich opowiada mu swoją straszną historię. Jednak to nie opowieści same w sobie będą najbardziej przerażające, tylko prawda kryjąca się za nimi wszystkimi.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
93

Głosów

6,32

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Przebudzenie dusz
Newsy do Przebudzenie dusz
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Przebudzenie dusz

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Artur

Artur

03.06.2018, 09:02:07

Film jak na gatunek horror nie był straszny i nie przerażał no chyba że ktoś boi się głośnych odgłosów w nagłym momencie. Ogólnie jak na film który wszedł na ekrany kin to przeciętny liczyłem na coś więcej....

Paweł

Paweł

02.06.2018, 23:17:56

Hahahaha... żenada polecam zostać w domu film nie jest straszny jie ma ładu ani składu nie nadaje się nawet żeby go ogladac za darmo a co dopiero płacić za to strata czasu i pieniędzy gorszego filmu dawno nie widziałem a w kinie to chyba nigdy :)

Adam

Adam

01.06.2018, 22:11:57

Tak mi się wydaje że pan reżyser bardzo się pogubił i sam do końca nie wiedział co nakręcił.