Zamknij
Midsommar. W biały dzień
Midsommar. W biały dzień
Premiera
5 lip 2019
Czas trwania
147 minut
Produkcja
USA, 2019
Reżyseria
Ari Aster
Obsada
Florence Pugh
Jack Reynor
William Jackson Harper
Vilhelm Blomgren
Pełny opis
6,91

Średnia ocena

Midsommar. W biały dzień

Dramat Horror Od lat: 18 147 minut

To, czego boisz się najbardziej, czai się w pełnym słońcu. Dani (Florence Pugh) i Christian (Jack Reynor) to młodzi Amerykanie, którym nie układa się w związku i rozważają rozstanie. Niespodziewana rodzinna tragedia zbliża ich jednak do siebie, a pogrążona w żałobie Dani postanawia dołączyć do Christiana i jego przyjaciół, aby wziąć udział w wakacyjnej wyprawie na północ Skandynawii.

Pełny opis

Tam, w odciętej od świata wiosce, raz na 90 lat obchodzone jest prastare święto związane z letnim przesileniem. Wyprawa na dziewięciodniowy festiwal z początku wygląda na beztroską wycieczkę do krainy, w której nigdy nie zachodzi słońce. Jednak celebrowane w sielskiej scenerii obrzędy z czasem przybierają nieoczekiwany, coraz dziwniejszy obrót.

„Midsommar. W biały dzień” to nowy film Ariego Astera, wizjonera współczesnego kina i jednego z najciekawszych młodych twórców. Reżyser światowego przeboju „Dziedzictwo. Hereditary” stworzył mroczną baśń, rozgrywającą się w biały dzień. W rolach głównych gwiazdy młodego pokolenia: Florence Pugh („Lady M.”, „Pasażer”), Will Poulter („Czarne lustro: Bandersnatch”, „Więzień labiryntu”) oraz Jack Reynor („Transformers: Wiek zagłady”, „Makbet”).

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
70

Głosów

6,91

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Midsommar. W biały dzień
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Midsommar. W biały dzień

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Tom

Tom

08.07.2019, 17:35:45

Halo Rzeszów... gdzje film? Kolejne miasto bez repertuaru z tym filmem?! Bez sensu..

Filip

Filip

08.07.2019, 14:35:48

Kielce, halo żyjemy? Oczywiście filmu nie ma w repertuarze..

grzegorz

grzegorz

08.07.2019, 09:43:46

Rewelacyjny film od wczoraj mam go w głowie, nareszcie coś świeżego, świetna historia, mistrzowskie zdjęcia i muzyka, jeden z najlepszych filmów tego roku. Wszystko co straszne i przerażające w tym filmie jest ukryte między wierszami, film ten można analizować na różnych płaszczyznach...każdy musi odnaleźć swoją.. w/g mnie lepszy i bardziej spójny od HEREDITARY. Mądre i ambitne kino. Polecam

Krzysztof

Krzysztof

07.07.2019, 21:43:24

...właśnie jestem po filmie wymęczony długością i bardzo ale to bardzo ciężkim podłożem psychologicznym jeśli się ktoś nastawia na to że to będzie horror to niestety..nie znajdzie tu nic ze strachu..tylko raczej zadziwienie...nie pisze że film jest całkiem zły ..jest inny...A nastawienie na dobre kino grozy spycha ten film na dalsze oczekiwania..wybór należy do Was drodzy widzowie:)

Natalia

Natalia

07.07.2019, 09:32:25

W Słupsku też nie ma...

Robert

Robert

07.07.2019, 00:19:11

Podzielam oburzenie przedmówcy. Uprzejmie proszę Multikino Kielce o natychmiastowe dodanie tego filmu do repertuaru.

Artur

Artur

04.07.2019, 11:09:34

No a w Kielcach oczywiście filmu nie będzie. Co lepszy film to nasze miasto pomijacie, a jakies g*wna jak Laleczka czy Ma zawsze zajmują miejsce. Nie pozdrawiam.