Zamknij
Krime Story. Love Story
Krime Story. Love Story
Premiera
11 lut 2022
Czas trwania
116 minut
Produkcja
Polska, 2020
Pełny opis
6,8

Średnia ocena

Krime Story. Love Story

Komedia gangsterska Od lat: 15 116 minut

"Krime Story. Love story" to komedia gangsterska Global Studio – twórców filmu "Proceder". Historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, opisana w książce rapera Marcina "Kali" Gutkowskiego, jest jak współczesna ekranizacja "Romea i Julii".

Pełny opis

Miasto gniewu, a w nim dzielnica, w której nikt nie ma lekko. Dwóch przyjaciół (Krime i Wajcha) dostają propozycję nie do odrzucenia - zarobienia naprawdę dużych pieniędzy. Planują, że będzie to ich ostatni nielegalny "skok", który ustawi ich już na całe życie. "Życie" jednak napisze dla nich zupełnie inny scenariusz. Człowiek, na którego dostają zlecenie okaże się ojcem dziewczyny, dla której główny bohater kompletnie straci głowę. Miłość skomplikuje wszystko i nawet taki facet jak Krime, którego nie usidliła wcześniej żadna kobieta, będzie musiał wybrać co jest dla niego najcenniejsze i najważniejsze w życiu.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
309

Głosów

6,8

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Krime Story. Love Story
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Krime Story. Love Story

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Przemysław

Przemysław

19.02.2022, 09:20:27

Mocny akcent polskiej patologii: słownictwo, gangsterka, narkotyki, przestępczość + małolaty, gwałt i ot cała fabuła, ale scenariusz, teksty, sceny, gra aktorska to dla mnie jakaś masakra. Wymęczyłem się na drętwych scenach jak nigdy. Pozdrawiam aktorów, lubię, trzymam kciuki, ale dla mnie niestety bardzo słaby film.

Marika

Marika

18.02.2022, 17:24:17

Kino jest mocne, takie miało być. Od początku do końca trzyma w napięciu. I pomimo, że historia wydaje się dla prawilnie żyjącego człowieka dość abstrakcyjnie, to można wyciągnąć z niej swoje wnioski. By nie patrzeć na popełnione w życiu złe decyzje, a iść do przodu i dążyć pozytywnych zmian. Nie ulegać pokusom, bo ich cena potrafi być zbyt wysoka.

Iza

Iza

18.02.2022, 09:30:19

Ciekawie jest oglądać jakiegoś aktora (w krótkim czasie zwłaszcza) w tak odmiennych rolach, najpierw powaga, garnitury przybranie na wadze, a potem mięśnie, dziary i "kosy". No Misiek Koterski daje radę, zaskakuje, im starszy tym jak wino. Jest ok, poza tym fajna konwencja komediowo, rapersko, sensacyjna. Jest dobrze. Teraz przeczytam książkę dla porównania.

Marcin

Marcin

13.02.2022, 01:05:54

Film idealnie nawiązujący do książki jak i płyty 1 do 1 Napewno pójdę zobaczyć drugi raz

anna

anna

12.02.2022, 10:09:27

do kina wysłała mnie miłosć do Miśka koterskiego i ogólna ciekawośc histrii rapowego filmu - poprzednie wyszły dobrze! Zwycięzyła i byłam w kinie już 11 lutego. Jest ogień, sztos zdjecia, aktorzy, klimat, nawet jak sie nie jest fanem Kaliego, a ja nie jestem znam, szanuję, ale szczególnie nie słucham hh. Dobry film, dobra rozrywka.

Grażyna

Grażyna

12.02.2022, 09:06:55

Film dobrze zrealizozowany , histria wciągająca, muzyka wzmacnia całość. Misiek Koterski najlepszy i tak :)