Newsy

Wszystkie oblicza miłości na Walentynki w Multikinie

Kinowe ekrany zdominowały historie miłosne. Jednak tacy już jesteśmy jako ludzie, że kochamy na wiele sposobów, równocześnie wiele osób, rzeczy i zjawisk. Czy jesteś w związku, czy też nie, czy chcesz zabrać do kina ukochaną osobę, paczkę przyjaciół, czy po prostu siebie samego, w walentynkowy wieczór w Multikinie znajdziesz coś dla siebie. Przestawiamy nasze filmowe propozycje o miłości, głównie tej romantycznej, ale nie tylko.

Z miłości do różnorodności – 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach

Jeśli myśleliście, że wiecie wszystko o facetach po obejrzeniu filmu 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach, to myliliście się. Wciąż pozostało wiele do odkrycia. W kontynuacji komedii z 2016 roku powracają znani bohaterowie oraz pojawiają się zupełnie nowi, byśmy mogli za ich sprawą dowiedzieć się tego, czego jeszcze nie wiemy. To wielowątkowa opowieść o wszystkich rodzajach miłości – rodziców do dzieci oraz dzieci do rodziców, pomiędzy wspierającymi się w każdej sytuacji przyjaciółmi, dojrzałej miłości małżeńskiej oraz zupełnie nowym uczuciu, które rodzi się przed oczami widzów.

Z miłości do rapu – Krime Story. Love Story

Marcin Gutkowski, czyli raper „Kali” najpierw opisał tę historię w książce, a potem ją zaśpiewał. Nadszedł czas, by trafiła na ekrany kin. Krime Story. Love Story to komedia gangsterska, za którą stoją twórcy Procederu. Dwóch kumpli planuje nielegalny skok, by zdobyć pieniądze, które ustawią ich do końca życia. Niestety we wszystko wplątuje się miłość, a w takich wypadkach sprawy szybko się komplikują. To opowieść o trudnych wyborach, zbrodni i uczuciu, które przytrafia się najtwardszym sercom.

Z miłość do wypieków i dalekich podróży – Miłość jest blisko

Komedia romantyczna z prawdziwego zdarzenia. Natalia i Adam to przyjaciele i współlokatorzy, którzy od miłości pragną zupełnie czego innego, niż od siebie nawzajem. Los chce, że poznają swoich wymarzonych partnerów – przed cukierniczką Natalią stawia porządnego dentystę, zaś poszukujący przygód Adam trafia na szaloną podróżniczkę. Zdaje się, że wszystko się zgadza. Szkoda by było, jakby się okazało, że miłość ma jednak inne plany…

Z miłość do kontrowersji – Miłość, seks & pandemia

W swoim najnowszym filmie Patryk Vega opowiada o samotności i potrzebie bliskości w czasie pandemii, która dotknęła nas wszystkich. Skupia się na relacjach międzyludzkich, jak zwykle nie unikając kontrowersyjnych, aktualnych tematów. Wszyscy fani reżysera powinni jak najszybciej udać się do kina.

Z miłości do zbrodni – Śmierć na Nilu

Jeden z najbardziej znanych detektywów  i zdecydowanie posiadacz najbujniejszego wąsa świata, powraca, by rozwiązać zagadkę kolejnej zbrodni. Mowa oczywiście o Herculesie Poirot, który ostatnim razem, gdy go widzieliśmy, odkrył misterną intrygę stojącą za morderstwem w Orient Expresie. Tym razem trafia na luksusowy statek rzeczny płynący po Nilu. Jak się okazuje, jego pasażerowie mają wiele do ukrycia.

Z miłość do sławy – Wyjdź za mnie

Jennifer Lopez w roli wielkiej muzycznej gwiazdy, która planuje ze swoim równie sławnym partnerem ślub przed wielomilionową publicznością. W dniu wydarzenia na jaw wychodzi zdrada mężczyzny, a bohaterka pod wpływem chwili postanawia wybrać z tłumu nowego męża. Trafia na zwykłego mężczyznę, który znalazł się na jej koncercie niemalże przypadkowo. Wbrew wszystkiemu ślub zostaje zawarty, a para musi się nauczyć, jak być ze sobą – sławna celebrytka wśród zwykłych ludzi oraz całkiem zwyczajny mężczyzna w świecie showbiznesu i wielkiej sławy. To urocza komedia romantyczna, idealna propozycja na dzień zakochanych.

Oto nasze propozycje filmowych tytułów na Walentynki. Jednak nieważne, na jaki film wybierzesz się do kina, ważne z kim postanowisz spędzić ten czas. Do zobaczenia w Multikinie!

Krime Story. Love Story

Krime Story. Love Story

Komedia gangsterska Od lat: 15 116 min

Więcej o filmie
Miłość jest blisko

Miłość jest blisko

Komedia romantyczna Od lat: 13 107 min

Więcej o filmie
Miłość, seks i pandemia

Miłość, seks i pandemia

Dramat obyczajowy Od lat: 15 115 min

Więcej o filmie
Śmierć na Nilu

Śmierć na Nilu

Kryminał Od lat: 15 127 min

Więcej o filmie
Wyjdź za mnie

Wyjdź za mnie

Komedia romantyczna Od lat: 13 112 min

Więcej o filmie
8 rzeczy, których nie wiecie o facetach

8 rzeczy, których nie wiecie o facetach

Komedia romantyczna Od lat: 13 95 min

Więcej o filmie