Zamknij
Ciche miejsce
Ciche miejsce
Premiera
13 kwi 2018
Czas trwania
90 minut
Produkcja
USA, 2018
Reżyseria
John Krasinski
Obsada
Emily Blunt
John Krasinski
Noah Jupe
Pełny opis
7,6

Średnia ocena

Ciche miejsce

Thriller Horror Od lat: 15 90 minut

Nasłuchuj uważnie. Cisza pozwala przetrwać… Współczesny thriller/horror. „Ciche miejsce” to wstrząsająca opowieść o czteroosobowej rodzinie Abbotów zmuszonej do porozumiewania się w całkowitej ciszy, bez używania słów, czy choćby najmniejszego dźwięku.

Pełny opis

Całe ich życie, życie w ciągłym, nieprzerwanym napięciu, koncentruje się na tym, by nie wydawać i nie generować żadnych dźwięków. Każdy bowiem może okazać się dla nich śmiertelny, po tym, jak tajemnicze istoty – reagujące na każdy dźwięk – zagrażają przetrwaniu ludzi. Jeśli cię usłyszą, wytropią cię...

W rolach głównych: Emily Blunt („Dziewczyna z pociągu”, „Sicario”, „Diabeł ubiera się u Prady”) i John Krasinski („Pożyczony narzeczony”, „Miłosne gierki”).

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
179

Głosów

7,6

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Ciche miejsce
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Ciche miejsce

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Izabela

Izabela

23.04.2018, 16:53:35

Piękny film. Z dobrym pomysłem, świetnymi aktorami, precyzyjnym scenariuszem i odpowiednio dawkowanymi emocjami. To przykład filmu, który oszczędnymi środkami i bez zbędnych efektów specjalnych pokazuje dokładnie to, co miał pokazać i trafia do widza. 90 minut upłynęło raz dwa, całe kino siedziało w absolutnej ciszy.. Doświadczenie warte przeżycia.

Dominika

Dominika

16.04.2018, 12:21:44

Niestety film nudny, nie trzyma w napięciu, przewidywalny, zmarnowany potencjał

Artur

Artur

15.04.2018, 08:09:20

Na początku to myślałem że to film niemy i że to będzie nuda ale z każdą minutą i akcją się rozkręcał i wzbudzał emocje. Mogę z całą odpowiedzialnością napisać że film godny obejrzenia. Bardzo dobra gra aktorska zarówno rodziców jak i dzieci już dawno nie oglądałem tak dobrego filmu z tego gatunku który miał swój specyficzny klimat który wciągał widza z każdą kolejną akcją. Mało tego filmy tego gatunku zazwyczaj przerażają wzbudzają strach a tu dodatkowo na koniec również można się wzruszyć. Dałem 9/10 choć myślę że 10 też można było dać. Warto iść obejrzeć aż do ostatniej akcji a na pewno nikt się nie wynudzi. Polecam