Zamknij
NMF: MINIMARATON DIUNA
NMF: MINIMARATON DIUNA
Premiera
1 mar 2024
Czas trwania
339 minut
Produkcja
USA, 2024
Pełny opis

NMF: MINIMARATON DIUNA

Akcja Fantasy Science-Fiction Od lat: 16 339 minut

Gotowi na niesamowitą przygodę w uniwersum Diuny? Wielki powrót do świata Arrakis tuż za rogiem! Już 1 marca niepowtarzalna okazja zobaczenia „Diuny” i „Diuny. Części drugiej” razem na wielkim ekranie. Przeżyjcie to w Multikinie i wybierz się na spektakularny maraton filmowy. Wszyscy, którzy widzieli pierwszą część nie mają wątpliwości, że „Diuna” to film, który trzeba zobaczyć w kinie. Muzyka Hansa Zimmera, zapierające dech w piersiach ujęcia pustynnych krajobrazów i niesamowite aktorstwo zapewnią niepowtarzalne doznania zmysłowe! Timothee Chalamet jako Paul Atryda, Zendaya w roli Chani, Josh Brolin jako Gurney Halleck czy Austin Butler w niesamowitej roli Feyda-Rautha Harkonnena – już 1 marca zobaczycie dalsze losy ulubionych bohaterów. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji i przyjdźcie na maraton do Multikina. Czy uczucie między Paulem i Chiani rozkwitnie? Czy Fremeni uznają przywództwo dziedzica rodu Atrydów? Przyjdź i zobacz jedną z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Zabierz swoją drugą połówkę, przyjaciół lub dzieci na filmowy minimaraton do Multikina.

Pełny opis

Kino Denisa Villeneuve’a („Blade Runner 2049”, „Sicario”, „Nowy początek”) również tym razem nie zawodzi. Jeden z najlepszych reżyserów współczesnego Hollywood po raz kolejny zapewni zjawiskowe, pełne intryg widowisko.  
„Diuna” to świetna propozycja nie tylko dla miłośników kina science-fiction. Gwiazdorska obsada młodych aktorów w ekranizacji prozy z 1965 roku sprawia, że Diuna ma fanów w każdym wieku. Ciekawa historia i wciągająca akcja angażuje emocjonalnie każdego widza. 
Przygotujcie się na zupełnie nowy rozdział w życiu Paula, jego najbliższych i całego wszechświata. Najlepsze kino science-fiction od lat, inspirowane niesamowitą sagą Franka Herberta już 1 marca w Multikinie! Start: 22:00. Zobaczcie lub przypomnijcie sobie pierwszą część cyklu i premierowo obejrzyj dalsze losy Paula Atrydy na wielkim ekranie. 

Osoby niepełnoletnie prosimy o zapoznanie się z regulaminem wydarzenia Maratony Filmowe oraz wypełnienie zgody na udział w wydarzeniu dostępnej [TUTAJ].

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse