Zamknij
NMF: MARATON JOHN WICK
NMF: MARATON JOHN WICK
Premiera
24 mar 2023
Pełny opis

NMF: MARATON JOHN WICK

Stęsknieni za Keanu Reevesem na dużym ekranie? Dobra wiadomość nie tylko dla najwierniejszych fanów aktora: John Wick powraca w spektakularnym stylu! Już 24 marca odbędzie się maraton z jednym z najsłynniejszych emerytowanych zabójców w głównej roli. W trakcie wydarzenia przypomnimy trzy pierwsze filmy o przygodach bohatera i zagramy – premierowo! – najnowszą część serii. „JOHN WICK 4" ukaże ostateczne starcie bohatera z jednym z jego najgroźniejszych wrogów, szefem międzynarodowej organizacji płatnych zabójców – Markizem de Gramondem. Kto zwycięży w tym morderczym pojedynku? I z kim jeszcze będzie musiał zmierzyć się John Wick, by odzyskać upragnioną wolność? Przekonaj się już wkrótce w Multikinie! Jedno jest pewne: to będzie noc pełna filmowych wrażeń, których długo nie zapomnisz!

Pełny opis

.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
Powiązane newsy NMF: MARATON JOHN WICK
INFORMACJE DODATKOWE

Regulamin wydarzenia znajduje się TUTAJ.  

W trakcie wydarzenia zaprezentujemy cztery filmy z serii „JOHN WICK” (w tym, premierowo,  najnowszą część przygód bohatera – „JOHN WICK IV”):

- „John Wick” – Najlepszy emerytowany płatny zabójca w USA – oto John Wick. Bohatera poznajemy w momencie, gdy przechodzi żałobę po śmierci żony. Kiedy jednak syn rosyjskiego mafiosa odbierze mu ostatnią pamiątkę po ukochanej, motywowany chęcią zemsty John wróci do gry…

- „John Wick 2” – Niedościgniony bohater po raz kolejny wraca do akcji. Tym razem pomoże dawnemu wspólnikowi w walce z międzynarodową szajką zabójców.

- „John Wick 3”  - John Wick likwiduje jednego z członków Najwyższej Rady, przez co wpada w śmiertelne tarapaty. Za jego głowę zostaje wyznaczona pokaźna nagroda… Czy płatnemu zabójcy uda się ujść z życiem?

-„John Wick 4” – Film jest bezpośrednią kontynuacją perypetii bohatera ukazanych w trzeciej części filmu. John Wick zmierzy się z międzynarodową organizacją najlepszych płatnych zabójców. Czy ostateczny pojedynek zagwarantuje mu upragnioną wolność?

Lista kin:

1.                Zabrze

2.                Rzeszów

3.                Lublin

4.                Rybnik

5.                Słupsk

6.                Koszalin

7.                Elbląg

8.                Rumia

9.                Kraków

10.            Wrocław Pasaż

11.            Gdańsk

12.            Bydgoszcz

13.            Katowice

14.            Poznań Malta

15.            Szczecin

16.            Olsztyn