Newsy

TRZYNASTY odcinek podcastu

Do zobaczenia w Multikinie

  • Rozmawiamy o nowym filmie Jordana Peele'a
  • "Nie!" to kolejny projekt grozy byłego komika
  • Film w Multikinie już od 12 sierpnia

"Trzynasty odcinek? No nie!", moglibyście powiedzieć i... mielibyście rację. W najnowszej odsłonie podcastu "DO ZOBACZENIA W MULTIKINIE" rozmawiamy o Jordanie Peele'u, którego film "NIE!" już w najbliższy piątek debiutuje na ekranach Multikina. To kolejny projekt byłego komika, który po latach rozśmieszania ludzi wziął się za ich straszenie. "Uciekaj" zachwyciło cały świat i zgarnęło całą masę nagród, a "To my" potwierdziło pozycję Peele'a jako jednego z najgorętszych nazwisk Hollywood. Czy "NIE!" powtórzy sukces poprzednich horrorów laureata Oscara? Wszystko wskazuje na to, że... tak!
 
W trzynastym odcinku podcastu "DO ZOBACZENIA W MULTIKINIE" nasi prowadzący, Monika i Piotrek, pochylają się nad biografią Jordana Peele'a szukając w niej klucza do twórczości młodego reżysera. Posłuchajcie o jego młodości i pierwszych filmowych projektach rejestrowanych za pomocą amatorskiej kamery. Piotrek przywoła kilka ciekawostek z życia twórcy "Uciekaj", a Monika wspomni pewien wieczór, podczas którego nieustannie słuchała ścieżki dźwiękowej z "Uciekaj". Prowadzący opowiedzą także co nieco o "NIE!" pilnując, by do uszu słuchaczy nie przedostały się żadne spoilery. Zostanie rzuconych także kilka sucharów, bo tytuły filmów Jordana Peele'a to wdzięczny materiał dla miłośników słownych żarcików. To co, widzimy się w kinie? Nie mówcie "nie"!

 
"DO ZOBACZENIA W MULTIKINIE" znajdziecie na platformach Spotify i Google Podcasts. Śledźcie nas na Instagramie i Facebooku, gdzie na bieżąco informujemy o tematach kolejnych rozmów. Nasza audycja Wam się spodobała? Czekamy na Wasze oceny, wnioski i uwagi. Do usłyszenia i... do zobaczenia w Multikinie!

NIE!

NIE!

Horror Od lat: 15 130 min

Więcej o filmie