TOP Multikino

TOP | Najfajniejsze FERIE W KINIE

Familijne filmy dla wszystkich

Ferie zimowe spędzacie w mieście? No to na co jeszcze czekacie? Bierzcie rodzinkę pod pachę i chodźcie do Multikina!

Już pod koniec stycznia na naszych ekranach zawitała rozśpiewana futrzana ekipa. Tak, to Buster Moon i jego zdolni podopieczni znowu postanowili pokazać nam próbkę swoich umiejętności. W „SING 2” zwierzaki chcą podbić swój lokalny odpowiednik Las Vegas. Sposób? Zwerbować podstarzałą gwiazdę rocka. Musicie to zobaczyć!

Legendarny urwis Mikołajek oraz Ananiasz, Kleofas i reszta niesforna ekipa wracają, by znowu wpaść w wielkie tarapaty i narobić jeszcze większego rabanu. A to wszystko w imię poszukiwania skarbu, którego odkrycie zapewniłoby wszystkim niewyobrażalne bogactwo. Odkryjcie i wy ten „SKARB MIKOŁAJKA”, mówię wam. Warto!

A teraz, dla odmiany, coś dla tych, co na ferie wyjechali w dzicz i się nudzą, bo nie ma śniegu. Ośmioletnia dziewczynka przeprowadza się do miasteczka w górach. Tęsknotę za życiem w wielkim mieście ma jej wynagrodzić mały szczeniaczek. Wkrótce okazuje się, że nie jest to zwykły psiak, ale pełnoprawny wilk! „WIKI I JEJ SEKRET” to piękna historia i… piękne widoczki.

25 lutego potworną radochę na koniec ferii zapewni „POTWORNA RODZINKA 2”. Dzieciaki kochają tę pokręconą familię wszelakich stworków, a w drugiej części ich przygód jest jeszcze więcej szalonej zabawy. No ale jak może być inaczej, skoro nasza ekipa znowu porzuca swoją ludzką formę i zamienia się w najrozmaitsze monstra? Taka zabawa, że aż strach!

18 lutego debiutują dwa filmy, które idealnie nadają się na wspólny wypad do kina rodziców i ich nastoletnich dzieciaków. Na początek proponujemy ekranizację legendarnej serii gier. Oto łowca nagród, który żadnych grobowców się nie boi, ze wszystkich kłopotów potrafi się wyłgać, a gdy to nie wystarcza, to sięga po środki nieco bardziej śmiertelnego przekazu. Nathan Drake, Sully, Chloe i reszta ekipy z „UNCHARTED” zaprasza na przygodówkę akcji w wielkoekranowej formie. Gwarantujemy stałą liczbę klatek na sekundę ;)

Drugą propozycją jest komediowe kino drogi o facecie, który musi przewieźć na drugi koniec kraju pewnego uroczego pieska. Problem w tym, że piesek nie znosi ludzi, a facet jest aspołecznym typem z problemami. Dzieli ich wszystko, a łączy zwierzęca natura. Ten duet wpakuje się w niejedne tarapaty i narobi sporo rabanu. Jak to bywa w tego typu opowieściach, kto się czubi ten się lubi. Warto zobaczyć, co też wymyślą Channing Tatum oraz jego „PIES”.

Najlepsze filmy na ferie obejrzycie całą rodzinie nigdzie indziej, tylko w w Multikinie. Do zobaczenia na rodzinnych seansach!
Pies

Pies

Komedia Od lat: 15 90 min

Więcej o filmie
Skarb Mikołajka

Skarb Mikołajka

Familijny Od lat: 6 103 min

Więcej o filmie
Sing 2

Sing 2

Animowany Familijny Od lat: b.o. 110 min

Więcej o filmie
Wiki i jej sekret

Wiki i jej sekret

Familijny Przygodowy Od lat: 6 84 min

Więcej o filmie
Potworna rodzinka 2

Potworna rodzinka 2

Od lat: 6 104 min

Więcej o filmie
Uncharted

Uncharted

Przygodowy Od lat: 13 115 min

Więcej o filmie