TOP Multikino

TOP | „GIEREK” i inne polskie filmy na ferie

Cześć! Oglądaliście jużKONIEC ŚWIATA, CZYLI KOGEL MOGEL 4? Mamy nadzieję że tak, bo w najbliższym czasie zadebiutuje u nas sporo kolejnych rodzimych produkcji, na które warto wybrać się do kina. Zapraszamy na TOP Multikino i najlepsze polskie filmy na ferie.

21 STYCZNIA
Podobno jego żona co tydzień latała do paryskiego fryzjera, a w domu miał ruchome ściany. Edward Gierek do dziś wspominamy jest z rozrzewnieniem jako symbol dobrobytu lat 70. Jak było naprawdę, tego dowiecie się z filmu „GIEREK”.

28 STYCZNIA
O pięć lat starsi, ale niekoniecznie dojrzalsi... Pora odwiedzić starych znajomych i sprawdzić, w jakie kolejne tarapaty wpadli ci nieznośni mężczyźni. „8 RZECZY, KTÓRYCH NIE WIECIE O FACETACH”, kontynuacja polskiego megahitu, to idealna opcja na wczesne Walentynki.

4 LUTEGO
Patryk Vega prezentuje swoją kolejną kontrowersyjną produkcję. „MIŁOŚĆ, SEKS & PANDEMIA” opowiada o trójce przyjaciółek, które szukając wrażeń wychodzą na miasto w najkrótszą noc w roku. W obsadzie Mucha, Zborowska-Wrona i Rozenek-Majdan.

11 LUTEGO
"MIŁOŚĆ JEST BLISKO" to przepysznie wypieczona produkcja o dwojgu przyjaciół, którzy szukając szczęścia nie zauważają, że mają je pod nosem. Będzie dużo słodkości rozumianych dosłownie oraz jeszcze więcej zabawnych pomyłek – jak na komedię romantyczną przystało.

18 LUTEGO
„KRIME STORY. LOVE STORY” to wariacja na temat tragicznej historii Romea i Julii z polską gangsterką w tle. Całość powstała na bazie powieści autorstwa rapera Marcina „Kali” Gutkowskiego. Miejscami będzie bardzo komediowo, głównie za sprawą Miśka Koterskiego.

25 LUTEGO
"MÓJ DŁUG" jest duchowym następcą "Długu" Krzysztofa Krauzego. Tym razem w produkcję zaangażował się sam Sławomir Sikora, czyli pierwowzór postaci granej wcześniej przez Roberta Gonerę. Poznamy początek oraz nieopowiedziany dotąd finał tej wstrząsającej historii.

Gdzie znajdziecie najlepsze polskie filmy? Rzecz jasna w Multikinie. Nasza TOP-ka przypadła Wam do gustu? Do zobaczenia!

Gierek

Gierek

Biograficzny Od lat: 15 141 min

Więcej o filmie
8 rzeczy, których nie wiecie o facetach

8 rzeczy, których nie wiecie o facetach

Komedia romantyczna Od lat: 13 95 min

Więcej o filmie
Miłość, seks i pandemia

Miłość, seks i pandemia

Dramat obyczajowy Od lat: 15 115 min

Więcej o filmie
Miłość jest blisko

Miłość jest blisko

Komedia romantyczna Od lat: 13 107 min

Więcej o filmie
Krime Story. Love Story

Krime Story. Love Story

Komedia gangsterska Od lat: 15 116 min

Więcej o filmie
Mój dług

Mój dług

Dramat obyczajowy Od lat: 15 98 min

Więcej o filmie
KONIEC ŚWIATA, CZYLI KOGEL MOGEL 4

KONIEC ŚWIATA, CZYLI KOGEL MOGEL 4

Komedia Od lat: 13 94 min

Więcej o filmie