Newsy

Sześć premier filmowych podczas weekendu z Coca Cola w Multikinie!

Czy wiesz już na jaki seans filmowy wybierzesz się do Multikina między 14 a 16 kwietnia? Premierowo czeka aż sześć nowych produkcji i weekend z Coca Cola! Kup duży zestaw z Coca Colą i odbierz bilet na dowolny film z majowego repertuaru!

W weekend od 14 do 16 kwietnia w naszych kinach premierowo można będzie zobaczyć aż sześć filmów! Do kin wejdą: „Egzorcysta papieża” z Russellem Crowe, film fantasy „Renfield” z Nicolasem Cagem w roli Drakuli czy „Dungeons & Dragons. Złodziejski honor”, która przenosi bogaty świat i zabawnego ducha legendarnej gry na duży ekran w pełnej akcji przygodzie. Ponadto 14 kwietnia premierę ma komedia pozytywnie romantyczna „Skołowani” z Agnieszką Grochowską i Michałem Czerneckim, „Bezmiar” z Penelope Cruz oraz oraz film familijny „Blueback”. Wybierając się między 14 a 16 kwietnia do kina skorzystaj z weekendu z Coca Cola! Kupujący duży zestaw z Coca Colą otrzymasz voucher, który od 1 do 31 maja możesz wymienić na bilet na dowolny film z naszego repertuaru.

Jakie filmy w maju będzie można zobaczyć w Multikinie? W premierowym repertuarze znajdą się między innymi: „Strażnicy galaktyki 3”, „Trzej muszkieterowie”, „Szybcy i wściekli 10”, „Mała Syrenka”, „Super Mario Bros. Film” i „Matka chrzestna”.

Bilet nabyty między 14 a 16 kwietnia br. nie będzie podlegał wymianie na wydarzenia specjalne. Regulamin akcji oraz szczegółowy repertuar są dostępne na naszej stronie www i w aplikacji mobilnej.

Do zobaczenia w Multikinie!

Renfield

Renfield

Od lat: 15 99 min

Więcej o filmie
EGZORCYSTA PAPIEŻA

EGZORCYSTA PAPIEŻA

Horror Od lat: 15 104 min

Więcej o filmie
Dungeons & Dragons: Złodziejski Honor

Dungeons & Dragons: Złodziejski Honor

Fantasy Przygodowy Od lat: 13 134 min

Więcej o filmie
Bezmiar

Bezmiar

Dramat Od lat: 15 98 min

Więcej o filmie
BLUEBACK

BLUEBACK

Familijny Od lat: 10 102 min

Więcej o filmie