Newsy

"Szczęścia chodzą parami" | DWA nowe ZWIASTUNY!

Jedna historia, dwie perspektywy

Jedna historia, dwie perspektywy

  • "Szczęścia chodzą parami" dostały dwa nowe zwiastuny
  • Jedna zapowiedź prezentuje kobiecą, a druga męską perspektywę
  • Polska komedia romantyczna zadebiutuje 11 marca

Po takim tytule filmu mogliśmy się tego spodziewać... Miłośnicy polskich komedii romantycznych poczują się jak w niebie. "Szczęścia chodzą parami" nie są promowane przez tylko jeden zwiastun. Najnowszą produkcję Bartka Prokopowicza zapowiadają aż dwa trailery. Jeden ukazuje wydarzenia z kobiecej, a drugi z męskiej perspektywy. Oba filmy na szczęście nie powielają stereotypów, ale prezentują punkt widzenia dwojga bohaterów.

Zwiastun z perspektywy kobiecej pokazany jest okiem Malwiny, w którą wcieliła się Weronika Książkiewicz. Kobieta jest przebojową projektantką samochodów, która dopiero co się zakochała, ale nawet nie przewiduje, ile kłód zostanie rzuconych pod jej nogi.

Narratorem męskiego zwiastuna jest Bruno, grany z werwą przez Michała Żurawskiego. Mężczyzna jest wziętym terapeutą par, który pomoże wszystkim zagubionym duszyczkom. Sam jednak ma poważne problemy ze związkami, ponieważ jego partnerki prześladuje okropny... pech!

"Szczęścia chodzą parami" to opowieść o tym, że nawet największe niepowodzenie i złośliwość losu mogą przynieść nam radość i spełnienie. Oprócz wspomnianych już Weroniki Książkiewicz i Michała Żurawskiego, na ekranie zobaczymy między innymi Aleksandrę Domańską, Antoniego Królikowskiego oraz króla polskich komedii romantycznych, czyli Tomasza Karolaka. Film zadebiutuje na ekranach Multikina już 11 marca. Do zobaczenia!

Szczęścia chodzą parami

Szczęścia chodzą parami

Komedia Od lat: 13

Więcej o filmie