Zamknij
Szczęścia chodzą parami
SUPERHIT
Szczęścia chodzą parami
6,91

Średnia ocena

Szczęścia chodzą parami

Komedia Od lat: 13

Malwina (Weronika Książkiewicz), przebojowa projektantka samochodów, zakochuje się w Brunonie (Michał Żurawski), wziętym terapeucie par. Choć potrafi on uratować każdy związek, to jego własne historie miłosne tworzą serię spektakularnych katastrof. Przystojny i zabawny, mógłby być mężczyzną marzeń, gdyby nie to, że na kobiety działa jak czarny kot. Sprowadza na swoje wybranki pecha, który z hukiem kończy najbardziej płomienny romans.

Pełny opis

Nieświadoma ryzyka Malwina, ulega jego czarowi od pierwszego wejrzenia. Mimo że w jej życiu rozpoczyna się seria niefortunnych zdarzeń, Bruno nie zamierza się tym razem poddać. Aby uratować miłość swojego życia, musi znaleźć przyczynę swoich sercowych porażek. Nie uda mu się to jednak bez odrobiny szczęścia.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
128

Głosów

6,91

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Szczęścia chodzą parami
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Szczęścia chodzą parami

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Karolina

Karolina

29.09.2022, 16:25:18

Nudny, kiczowaty i za długi.

Katarzyna

Katarzyna

17.09.2022, 15:29:44

Kopia komedii z 2010 roku pod tytułem La Chance De Ma Vie przeniesiona wna polskie realia życiowe. Polacy potrafią tylko kopiować, francuska komedia o wiele bardziej zabawniejsza pod warunkiem że kots zna francuski.

OddajMojegoMisia94

OddajMojegoMisia94

06.09.2022, 15:11:32

Beznadziejny film nic tam z romantycznych wątków praktycznie nie było i w sumie nic śmiesznego oprócz wątków z panem Krzysztofem Czeczotem. Szkoda czasu i kasy