Newsy

Premiery w Multikinie | 10 czerwca

Najbliższy weekend zapowiada się gorrrąco! Szczególnie pod względem filmowych premier, które już od dziś zobaczysz na ekranie swojego ulubionego Multikina.

  • Jurassic World Dominion
    Zobacz spektakularny finał trylogii! Jak będzie wyglądał świat, który dzisiaj dzielą ze sobą ludzie i dinozaury? Wkrótce okaże się kto pozostanie największym drapieżnikiem na planecie.
  • Jeżyk i przyjaciele
    Mila i Mędrek to dzieciaki-zwierzaki i para najlepszych przyjaciół, zamieszkujących leśną polanę. Dzielna jeżyczka i przebojowy wiewiór wyruszają w świat by uratować leśne stworzenia, którym na skutek suszy zabrakło wody. Choć będą musieli stawić czoła wielu trudnościom, udowodnią, że nawet będąc małym, można zostać wielkim bohaterem.
  • Goliat
    Oparty na prawdziwych wydarzeniach trzymający w napięciu dramat o kulisach wielkiego skandalu, który niszczył życie ludzi i środowisko. W rolach głównych laureat Cezara – Pierre Niney, pięciokrotnie nominowany do Cezara Gilles Lellouche, dwukrotnie nominowany do Oscara Jacques Perrin oraz uhonorowana nagrodą dla najlepszej aktorki w Cannes Emmanuelle Bercot.

"Buzz Astral" i "Elvis" w przedsprzedaży!

Przypominamy, że trwa przedsprzedaż biletów na najnowszą animację studia Pixar – „Buzz Astral”, która opowiada o dzielnym astronaucie, który stał się pierwowzorem kultowej zabawki. Czy jesteś gotowy na podróż na koniec świata i jeszcze dalej?

A już dziś wystartowała przedsprzedaż biletów na film „Elvis”. To historia legendy rock’n’rolla i zapis jego skomplikowanych relacji z menadżerem „Pułkownikiem” Tomem Parkerem. Tłem jest zmieniający się krajobraz kulturowy Ameryki i utrata jej niewinności. Osią historii jest jedna z najbardziej znaczących i wpływowych osób w życiu Elvisa, Priscilla Presley. Tego filmu nie możesz przegapić! „Elvis” zachwycił widownię tegorocznego 75. festiwalu filmowego w Cannes. Film wyreżyserowany przez Baza Luhrmanna, otrzymał 12-minutową owację, a Austin Butler, wcielający się w rolę Elvisa Presleya, spotkał się z ogromnym uznaniem dla swojej aktorskiej kreacji. 
Jurassic World: Dominion

Jurassic World: Dominion

Przygodowy Science-Fiction Od lat: 13 147 min

Więcej o filmie KUP BILET
Jeżyk i Przyjaciele

Jeżyk i Przyjaciele

Animowany Familijny Przygodowy Od lat: b.o. 82 min

Więcej o filmie KUP BILET
Goliat

Goliat

Thriller Od lat: 15 123 min

Więcej o filmie
Buzz Astral

Buzz Astral

Animowany Familijny Przygodowy Od lat: b.o. 105 min

Więcej o filmie KUP BILET
Elvis

Elvis

Dramat Biograficzny Muzyczny Od lat: 15 160 min

Więcej o filmie KUP BILET