Pokaz „Za duży na bajki 2” z udziałem aktorów i twórców

Już 14 marca o 18:30 i 19:00 w Multikinie Kraków możesz zobaczyć przedpremierowo film „Za duży na bajki 2” i poznać odtwórców głównych ról – Macieja Karasia (Waldek), Amelię Fijałkowską (Delfina),  Patryka Siemeka (Staszek) i Rafała Zawieruchę (Botanik Rysio) oraz twórców tej familijnej produkcji.

Tym razem Waldek, Staszek i Delfina przeżyją lato pełne przygód w Tatrach. Podczas wycieczki Waldek przypadkowo dowiaduje się, że w okolicy mieszka jego ojciec, o którym od mamy słyszał tylko tyle, że dawno temu porzucił ich rodzinę. Chłopiec postanawia za wszelką cenę go odnaleźć i osobiście zapytać o powody tej decyzji. Wraz ze Staszkiem, pod osłoną nocy, wyruszają na poszukiwania. Czyhające na nich na górskim szlaku niebezpieczeństwa to nic w porównaniu z zadaniem, które otrzymuje Delfina. Kreatywna nastolatka musi ukryć przed niczego nieświadomą ciotką, mamą Waldka oraz… jej nowym partnerem prawdę o zniknięciu chłopców. 

W wydarzeniu wezmą udział aktorzy: Maciej Karaś, Amelia Fijałkowska, Patryk Siemek i Rafał Zawierucha. Ponadto uczestnicy pokazu poznają reżysera Kristoffera Rusa, autorkę scenariusza Agnieszkę Dąbrowską oraz producenta Mikołaja Pokromskiego.

Przed filmem zapraszamy na krótką rozmowę z gośćmi specjalnymi, a po seansie każdy będzie mógł zrobić sobie zdjęcie z aktorami lub z twórcami filmu i otrzymać autografy.

To będzie niezapomniany wieczór!

Bilety można nabyć w kasie Multikina Kraków, na naszej stronie www oraz w aplikacji.
 

Za duży na bajki 2. Pokaz specjalny

Za duży na bajki 2. Pokaz specjalny

Familijny Przygodowy Od lat: 7 95 min

Więcej o filmie