Zamknij
Za duży na bajki 2. Pokaz specjalny
Za duży na bajki 2. Pokaz specjalny
Premiera
13 mar 2024
Czas trwania
95 minut
Produkcja
Polska, 2024
Reżyseria
Kristoffer Rus
Obsada
Maciej Karaś
Emilia Fijałkowska
Patryk Siemek
Karolina Gruszka
Pełny opis

Za duży na bajki 2. Pokaz specjalny

Familijny Przygodowy Od lat: 7 95 minut

Pokaz „Za duży na bajki 2” z udziałem aktorów i twórców Już 14 marca o 18:30 i 19:00 w Multikinie Kraków możesz zobaczyć przedpremierowo film „Za duży na bajki 2” i poznać odtwórców głównych ról – Macieja Karasia (Waldek), Amelię Fijałkowską (Delfina) i Patryka Siemeka (Staszek), Rafała Zawieruchę oraz twórców tej familijnej produkcji.

Pełny opis

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
Multimedia dla Za duży na bajki 2. Pokaz specjalny
INFORMACJE DODATKOWE
Tym razem Waldek, Staszek i Delfina przeżyją lato pełne przygód w Tatrach. Podczas wycieczki Waldek przypadkowo dowiaduje się, że w okolicy mieszka jego ojciec, o którym od mamy słyszał tylko tyle, że dawno temu porzucił ich rodzinę. Chłopiec postanawia za wszelką cenę go odnaleźć i osobiście zapytać o powody tej decyzji. Wraz ze Staszkiem, pod osłoną nocy, wyruszają na poszukiwania. Czyhające na nich na górskim szlaku niebezpieczeństwa to nic w porównaniu z zadaniem, które otrzymuje Delfina. Kreatywna nastolatka musi ukryć przed niczego nieświadomą ciotką, mamą Waldka oraz… jej nowym partnerem prawdę o zniknięciu chłopców. 

W wydarzeniu wezmą udział aktorzy: Maciej Karaś, Amelia Fijałkowska i Patryk Siemek. Ponadto uczestnicy pokazu poznają reżysera Kristoffera Rusa, autorkę scenariusza Agnieszkę Dąbrowską oraz producenta Mikołaja Pokromskiego.

Przed filmem zapraszamy na krótką rozmowę z gośćmi specjalnymi, a po seansie każdy będzie mógł zrobić sobie zdjęcie z aktorami lub z twórcami filmu i otrzymać autografy.

To będzie niezapomniany wieczór!