Newsy

Impreza ze Świnką Peppą w ramach Mojej Pierwszej Wizyty w Kinie!

Chcesz podarować swoim przedszkolakom wyjątkową niespodziankę? Zabierz ich na niezapomnianą imprezę ze Świnką Peppą w Multikinie! Tylko do 15 marca w ramach Mojej Pierwszej Wizyty w Kinie dostępny będzie zestaw specjalnych odcinków serialu „Świnka Peppa”. Ubierzcie się wygodnie i przygotujcie się na świetnie spędzony czas – fragmenty interaktywne i doskonałe piosenki zagrzeją Was do zabawy na kinowej sali!

Uwielbiana przez najmłodszych widzów bohaterka świętuje kolejną rocznicę, i to nie byle jaką – „Świnka Peppa” kończy już 20 lat! To właśnie z tej okazji zaprasza przedszkolaki na wspólne świętowanie w Multikinie. Fabuła 65-minutowego zestawu animacji „Świnka Peppa: Impreza w kinie” skupia się wokół ślubnego przyjęcia. Aż 10 specjalnych odcinków z nowymi bohaterami – panią Lampart i Panem Szopem, 5 nowych, wpadających w ucho utworów muzycznych, a do tego 11 fragmentów interaktywnych, które pozwolą Wam bawić się razem ze Świnką Peppą i jej kompanami… Uff! To jeszcze nie koniec atrakcji!

Jeśli zamówisz seans zestawu animacji „Świnka Peppa: Impreza w kinie” w ramach Mojej Pierwszej Wizyty w Kinie, Twoi podopieczni mogą liczyć na dodatkowe niespodzianki. Seans krótkiej wideoprelekcji na temat zasad zachowania się w kinie, naklejki i certyfikaty uczestnictwa w pokazie, a także wycieczka po Multikinie pod okiem doświadczonego pracownika – czyż nie brzmi to jak wymarzony wstęp do świata filmu dla najmłodszych? 

Więcej na temat projektu Mojej Pierwszej Wizyty w Kinie możesz przeczytać tutaj: https://multikino.pl/szkoly/pierwsza-wizyta-w-kinie
 
Pssst! Chcesz zabrać przedszkolaków na fantastyczną imprezę ze Świnką Peppą? Już teraz zamów seans u swojego specjalisty ds. kluczowych klientów.