Newsy

CO NOWEGO? | Prem​iery w Multikinie | 8 kwietnia

Powrót do Hogwartu

Proszę wsiadać, drzwi zamykać! Wracamy do Świata Czarodziejów! Spodziewajcie się różdżek, zaklęć, tajemnic, zdrad, sojuszy i oczywiście sporej dawki dobrego humoru. Fantastyczne zwierzęta wracają! A wraz z nimi pewien zabłąkany w Afryce agent, ale to już zupełnie inny film. Zapraszamy na dzisiejsze premiery!

FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA: TAJEMNICE DUMBLEDORE'A
Albus Dumbledore na całego wkracza do uniwersum "Fantastycznych zwierząt". Posuń się, Newt! Tym razem cała fabuła oparta jest wokół konfliktu najsłynniejszego czarodzieja z Hogwartu z jego arcywrogiem, czyli Gellertem Grindelwaldem. W tej roli Mads Mikkelsen, który zastąpił Johnny'ego Deppa. Gotowi na odrobinę kinowej magii?

AGENT SPECJALNY: MISJA AFRYKA
Jest bezczelny, arogancki i wyjątkowo niepoprawny politycznie. Kto? OSS 117 rzecz jasna, czyli agent w tajnej służbie Jej... A nie, to nie ten. Wybaczcie pomyłkę, ale nie trudno było się skonfundować, skoro mamy tu do czynienia z francuską parodią brytyjskich "Bondów". W roli głównej Jean Dujardin.

NIE ZAPOMNIJCIE O NAJWIĘKSZYCH PREMIERACH OSTATNICH OSTATNICH TYGODNI:
 

Dla krwiopijców i fanów Marvela: "Morbius" to spotkanie z kolejnym antybohaterem prosto z kart komiksów Marvela. W tytułową postać wcielił się Jared Leto. Ten wiecznie młody aktor ani nie potwierdził, ani nie zaprzeczył, że jest wampirem. Tymczasem w swoim najnowszym filmie gra naukowca, który przez zabawy z genetyką zamienia się właśnie w wampirzego antybohatera. 

Dla wszystkich spragnionych dziczy i przygody: "Zaginione miasto" to przygodowa komedia akcji w świetnej obsadzie. Nikczemny Daniel Radcliffe porywa znudzoną Sandrę Bullock oraz niezbyt lotnego Channinga Tatuma. Tę parę może uratować tylko superagent Brad Pitt. Nic tylko spakować plecak i ruszyć na seans.

Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledorea

Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledorea

Fantasy Familijny Przygodowy Od lat: 12 142 min

Więcej o filmie
Agent Specjalny Misja Afryka

Agent Specjalny Misja Afryka

Akcja Komedia Od lat: 13

Więcej o filmie
Morbius

Morbius

Akcja Science-Fiction Od lat: 13 104 min

Więcej o filmie
Zaginione Miasto

Zaginione Miasto

Akcja Komedia Przygodowy Od lat: 13 112 min

Więcej o filmie