Zamknij
Zaginione Miasto
Zaginione Miasto
Premiera
1 kwi 2022
Czas trwania
112 minuty
Produkcja
USA, 2022
Obsada
Sandra Bullock
Channing Tatum
Brad Pitt
Daniel Radcliffe
Pełny opis
7,23

Średnia ocena

Zaginione Miasto

Akcja Komedia Przygodowy Od lat: 13 112 minuty

Błyskotliwa, ale samotna pisarka Loretta Sage (Sandra Bullock) pisze popularne powieści romantyczno-przygodowe, na okładkach których występuje model, Alan (Channing Tatum). Alan tak się wczuł w rolę, że naprawdę myśli, że jest „Dashem” z powieści.

Pełny opis

Podczas trasy promującej swoją nową książkę Loretta zostaje porwana przez ekscentrycznego miliardera (Daniel Radcliffe), który ma nadzieję, że uda jej się doprowadzić go do skarbu starożytnego, zaginionego miasta z ostatniej powieści Loretty. Chcąc udowodnić, że Allan może być bohaterem w prawdziwym życiu, model wyrusza na ratunek. Wciągnięta w nieprawdopodobną przygodę w dżungli para będzie musiała współpracować, aby przetrwać. W komedii przygodowej zobaczymy również Brada Pitta.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
246

Głosów

7,23

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Zaginione Miasto
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Zaginione Miasto

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Arkadiusz

Arkadiusz

15.05.2022, 15:05:38

Świetny film zabawny i wzruszający , rewelacyjna komedia pełną parą , super aktorzy ja jestem zachwycony obejrzałem z uśmiechem na twarzy.

Marzena

Marzena

11.04.2022, 07:43:33

Mega udany film! Channing Tatum i od razu człowiek wie, że film będzie świetny tak też było! Polecam, każdemu pójść na film czy z rodzinką ze znajomymi czy też partnerem. Dawno żaden film mnie tak nie rozbawił.

Dominika

Dominika

10.04.2022, 23:26:51

Indiana Jones w spódnicy, a raczej .... w kombinezonie. Śmieszny, zabawny, rozrywkowy. Pozwala zrelaksować się po ciężkim tygodniu. Znajomi aktorzy, dzięki którym śmiech rozładowywał stres. Polecam na luźny weekend.