Newsy

CO NOWEGO? | Premiery w Multikinie | 1 kwietnia

Wampiry, dżungle i anime

Wiecznie młody Jared Leto jest wampirem? Daniel Radcliffe porywa Channinga Tatuma i Sandrę Bullock? Japońska wersja "Pięknej i Bestii" jako futurystyczne anime?! Spokojnie, to żadne prima aprilis. To po prostu dzisiejsze premiery w Multikinie!

  • MORBIUS
    Ten wiecznie młody aktor ani nie potwierdził, ani nie zaprzeczył, że jest wampirem. A tymczasem w swoim najnowszym filmie gra naukowca, który przez zabawy z genetyką zamienia się właśnie w wampirzego antybohatera. Jared Leto jako kolejna postać wprost z komiksów Marvela? Trzeba to sprawdzić!


  • ZAGINIONE MIASTO
    Jak w dzicz, to tylko z nimi. Daniel Radcliffe to nikczemny milioner. Porywa znudzoną pisarkę Sandrę Bullock oraz niezbyt lotnego modela Channinga Tatuma. Tę parę może uratować tylko superduper ultratajny agent Brad Pitt. Jeśli uwielbiacie komediowo-przygodowe kino akcji, to pakujcie plecak i ruszajcie na seans.
  • BELLE
    Na festiwalu w Cannes przez czternaście minut oklaskiwano tę japońską wariację na temat "Pięknej i Bestii". Film spodoba się nie tylko wielbicielom anime, ale i po prostu fanom dobrego kina. Świetna animacja, doskonałe piosenki śpiewane m.in. przez Darię Zawiałow oraz angażująca historia zachwycają i poruszają.

NIE ZAPOMNIJCIE O NAJWIĘKSZYCH PREMIERACH OSTATNICH OSTATNICH TYGODNI:

Dla protestujących i wiecznych studentów: "Marzec '68" to NIE JEST ciężkostrawny bryk z trudnego okresu polskiej historii. Owszem, protesty z marca 1968 roku są bardzo ważnym elementem fabuły najnowszego filmu Krzysztofa Langa, ale pierwsze skrzypce gra tutaj miłość dwojga studentów granych przez cudownych Vanessę Aleksander oraz Ignacego Lissa.

Dla blokersów, raperów i miłośników dobrej literatury: "Inni ludzie" to najnowsza ekranizacja prozy Doroty Masłowskiej. Takiego filmu w Polsce jeszcze nie było: bohaterowie nie mówią, lecz rapują. Mają widzowi wiele do przekazania o swoim życiu, marzeniach, niepowodzeniach i kruchych namiętnościach.

Dla stróżów sprawiedliwości i wielbicieli komiksów: "Batman" to triumfalny powrót Mrocznego Rycerza na kinowe ekrany. Razem z tytułowym superbohaterem rozwiążemy zagadkę seryjnych morderstw popełnianych przez niejakiego Riddlera, a przy okazji poderwiemy pewną Kotkę. To film długi, nieco posępny, ale bardzo satysfakcjonujący.

Dla miłośników Piksara i boysbandów: "To nie wypanda", najnowsze animowane dzieło wielokrotnie nagradzanego kaliforniejskiego studia, to opowieść o dość ekstremalnym dojrzewaniu. Młoda Mei pewnego dnia odkrywa, że przypływ ekscytacji przemienia ją w... wielką czerwoną pandę. Ten film to edukacja przez rozrywkę w najwyższej jakości.

Morbius

Morbius

Akcja Science-Fiction Od lat: 13 104 min

Więcej o filmie
Zaginione Miasto

Zaginione Miasto

Akcja Komedia Przygodowy Od lat: 13 112 min

Więcej o filmie
Belle

Belle

Animowany Science-Fiction Od lat: 13 122 min

Więcej o filmie